Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 év alatt átalakíthatom a...

2 év alatt átalakíthatom a testem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén kezdem a 11. osztályt, és úgy vagyok vele, hogy új év új kezdet. Szeretnék életmódot váltani, hogy vékonyabb és izmosabb legyek. Tudom, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, ezért egyetem kezdésig szeretném ezt megvalósítani, ami 2 év. Jelenleg 73 kiló vagyok 167 centihez kevés izomzattal. Az lenne a kérdésem, hogy ennyi idő alatt lehetek-e vékony és izmos? Heti 3 súlyzós edzést és 2 kardiót csinálnék, illetve új étrendre váltanék. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. aug. 1. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az kizárt dolog
2019. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2019. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 miért?

#2 bocsi kimaradt, lány vagyok

2019. aug. 1. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Esélytelen
2019. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Idióta
2019. aug. 1. 14:40
 6/12 anonim válasza:
89%
Persze, hogy lehetseges. Tartsd be, amiket leirtal, illetve parszor kerheted szemelyi edzö segitseget is! Sok sikert hozza!
2019. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm! :))
2019. aug. 1. 14:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Átalakíthatod, ha jól megtervezed az étrendet, és az edzést. Kardió nem tudom mit takar számodra, aerob mozgásforma szükséges számodra, amit sokáig csinálni kell egyhuzamban, kicsi intenzitáson, ha a fogyás a cél(1óra).
2019. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És kevés az a heti 2 egyébként, esetleg kezdésnél megfelel, de érdemes lenne elérned a heti 4-5 aerob edzést hetente. Ha gondolod priviben még okosítalak, nem szeretnék ide regényeket írni.:)
2019. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen sikerülhet. Lwhet kicsit sok is ez az edzes szam mert gondolom nem csak ebbkől all az eleted. En azt gondolom hogy meg rövidebb időn bellül is erhetsz el szep eredmenyeket. Nem tudni mi a celod. Mondjuk egy bikini modell. Vagy egy hetköznapibb csinos homokora alak. Ha motivaltvagy barmit elerhetsz.:) En is igy voltam ezzel kelltwm ezzel feküdtem. En nagy tulsulyt szedtem fel a te korodban mara sokan megsem ismernek bar mar 6 eved edzem es meg mindig nem hntam meg sőt csak motivaltam vagyok. Erdemes lenne peldakepeket keresned pl frutyubrol. Engem sokat huzta jo iranyba. :)
2019. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!