Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrósók, ti is úgy gondoljáto...

Gyúrósók, ti is úgy gondoljátok, hogy az életben a fizikai erő mindenek felett áll?

Figyelt kérdés

Nekem nincs már semmim az edzésen kívül.Már csak egyetlen dolog van,ami hajt előre.Az,hogy erősebb és erősebb lehessek.

Elcsesztem az életemet.Az álmaimat elbuktam.Karriernek meg ilyesmiknek már lőttek.Csóró vagyok.Szociálisan analfabéta vagyok,barátaim soha az életben nem voltak.Egész általános és középiskolában is ki voltam közösítve,az osztálytársak folyton piszkáltak és volt,hogy vertek is.Ezért kezdtem el edzeni,mert rájöttem,hogy nekem kell lennem a legerősebbnek,hogy meg tudjam magam védeni.

Barátnőm valószínűleg soha az életben nem lesz.Nem kellenék senkinek,semmi vonzó nincs bennem.Barátaim sem valószínű,hogy lesznek már.21 éves vagyok,de soha sem voltam még buliban vagy szórakozni.Minimálisak az emberi kapcsolataim.


Szóval igazából már beletörődtem abba,hogy elvesztettem az életet.Az egyetlen dolog,ami életben tart már,az az edzés.Ha nincs semmim,legalább legyek erős.Már csak ez érdekel,semmi más.Minden szabadidőmben az edzéssel vagy edzéstervezéssel akarok foglalkozni és bőven van erre időm,hiszen semmi szociális életet nem élek.Túlságosan is túlhajtom magam,előfordult már,hogy ájulásig edzettem,vagy a térdem szétszakadt,de nem álltam meg,befejeztem így is a guggolást.

Nem terveztem hosszú életet,de legalább addig legyek erős.



2019. aug. 16. 17:34
1 2
 1/12 anonim válasza:

Jiren?


Egyébként addig nincs értelme a testi erőnek, amíg lelkileg romokban vagy. Előbb a lelked rakd rendbe.

2019. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs mit rendbe rakni.Elcsesztem az egészet.Nincs semmim és senkim.Csóró vagyok,nincsenek barátaim és barátnőm soha nem lesz
2019. aug. 16. 18:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha 40 évesen mondanád akkor megérteném, de 21 évesen előtted az egész élet. Ne hagyd magad, kezdd el apránként. Kezdj el tanulni megint, kezdj el valami társasági eseményekre járni, ismerkedj, fejleszd magad, egy idő után minden jönni fog magától. Ne add fel haver, van még kb 60 éved az életben, az nagyon hosszú ilyen állapotban "leélni".
2019. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igy van, ne add fel, vannak ertekeid. Peldaul a kitartasod es az erod is ertek, sokan akik hasonloan ereznek bepunnyadnak a szobajukba, de te fejleszted magad, szenvedelyed van. 21 evesen meg fiatal vagy ahhoz, hogy feladd. Probalj meg ismerkedni, ha nem megy egyedul keress fel pszichologust, segit feldolgozni a sok bantalmat.
2019. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem logikus.

Azt írod erővel megvéded magad.

Ez sántít.

Megvedeni akkor tudod magad ha rutinos és képzett verekedővé,egy fegyverré képzed magad és a tudásod.

Ezért a küzdősport boksz vonal hasznosabb lenne.

Meg néha azért menj el dugni örömlányhoz.

2019. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az elején azt hittem,hogy egy +50es férfi panaszkodását olvasom a kiláthatatlanság miatt, de 21 évesen még ténylegesen bármit csinálhatsz.


Amúgy a kérdésre válaszolva picit sem foglalkozom az erővel.


Pl.: Semmilyen gyakorlatban sem ismerem az 1 ismétléses maxomat, csak tudom hogy ha meg 4x6szor 95kgmmal a fekvőpadom, akkor valószínűleg 125-130nál van a maxom.


Az mindennapokban amúgy is nagyobb és erősebb vagyok mint az átlag az már teljesen mindegy, hogy 120kgmmal vagy 220al deadliftelek. Soha sem fogom használni, csak a saját egómat növelném és izületeimet tenném tönkre.


(Persze, ha erőemelő akarsz lenni az teljesen más)

2019. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem lesz barátnőm már.Egy vesztes vagyok és nem kellenék senkinek.Egy antiszociális csóró selejt vagyok,elvégeztem egy büfészakos egyetemet,smivel munkám se lesz.Barátaim meg soha nem voltak.Az élet csak szenvedés,semmi kedvem 50-60 éves koromig élni.
2019. aug. 17. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Ha a tested fejlődik, akkor az elméd, a lelked, az önbecsülésed, és a kitartásod is. Viszont ahogy a írsz, az majdnem olyan, mint az üzlet és pénzügyek kategória Balázskájának a stílusa.
2019. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Miért álna érdekemben kamuzni egy anonim oldalon az életemről?

A lelkem egyáltalán nem fejlődik.Inkább évek óta épül le folyamatosan.

Az életben mindent elvesztettem.Csak az edzés van már,semmi más.Nem érdekel már az élet.Nem akarok már barátnőt,barátokat,karriert.Jobb is ignorálni ezeket a témákat,ezek csak felhúznak.

Az is előfordul,hogy hétvégente egyedül leiszom magam,hogy tompítsa a lelki fájdalmaimat.

2019. aug. 17. 16:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont emiatt a gondolkodás miatt nem jutsz sehová sem. A harmadik kommented is csak arról szól, hogy milyen rossz életed van, miközben a segítő válaszokat ignorálod és meg sem próbálsz javítani az életeden. Ha nem változtatsz akkor miért változna bármi is?
2019. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!