Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől fájhat a vállam?

Mitől fájhat a vállam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megerőltetés hatására vállfájással küzdök már egy jó ideje, ez idő alatt kipróbáltam egy pár dolgot. Hosszú bemelegítés/rövid bemelegítés, kisebb súllyal kezdeni és azzal végezni egy jó pár gyakorlatot. Expanderrel gyakorlatokat vállra edzés előtt. Bemelegítő krémet: WarmUp. Ízületvédők: arthro guard a BiotechUsa-tól, JointX, Animal Flex, Scitec arthroxon, kurkuma, hátha gyulladáscsökkentő hatása segít. Semmi. Csak a bal vállamról van szó. Már bemelegítésnél érzem a fájdalmat. Van, hogy leteszem a súlyt és az egész kezem bezsibbad és szinte fel sem tudom emelni. Kb. 4-5 éve edzem kisebb nagyobb pihenőkkel, előtte küzdősportoltam. Egyesektől megkaptam, hogy gyenge a vállam, csináljak sok oldalemelést attól majd rendbe jön. Nem segített. Mások a hátsó váll gyengeségére gondoltak, mivel ülő munkát végzem, így próbáltam egy időben erre ráállni, semmi. Van, hogy edzés után is kellemetlenül és zavaróan fáj, szúr, zsibbad a bal vállam/kezem. Nyújtani is nyújtok rendszeresen. Víz fogyasztás is rendben van. (min. 3liter/nap) Bárkinek bármi ötlet, tanács, tapasztalat ilyen téren, mielőtt orvoshoz fordulok? Bármilyen válasz hasznos lehet! Köszönöm! 23/F
2019. okt. 15. 21:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igazad lehet, AC bajra nem gondoltam :)
2019. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!