Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel motiváljátok magatokat?

Mivel motiváljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen 2-3 hétig tökre várom az edzést, de utána a fáradtságtól elmegy a kedvem tőle és miután eltelik 1-2 hét megint van kedvem hozzá. Nem lehet hogy túledzem magam? Egész testes edzést szoktam csinálni és a végén már kb tényleg rosszul érzem magam :D Lehet kicsit lazábbra kellene vennem és akkor tovább bírnám erővel?
2019. okt. 29. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
oszinte leszek veled, engem a pina motival
2019. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az is egy szempont :D
2019. okt. 29. 19:24
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Értem, tehát ha ki kell lépned a komfort zónádból, mert fáradt vagy egy kicsit, vagy nincs hozzá kedved, akkor nem csinálod. Értem én ezt, értem én, az ilyen fajta emberek nem jutnak semmire.
2019. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Semmivel, szeretem csinálni, bocsi.:(

De tűzzél ki képeket az elérendő formádról a faladra, vagy nézegesd vissza mennyit fejlődtél.

2019. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Joker2244 ***** válasza:
Csak is a csoki motivál, ha eleget edzek megehetem
2019. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok puhány lenni.
2019. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
#3 vagyok, pontozzatok csak le nyugodtan, tudom hogy nem egy ember által lettem lepontozva, ezért áll 0%-on a válaszom. Bocsi, hogy az igazat írom és sokan magatokra vettétek, sajnos ez a valóság.
2019. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tippelek egyet, ezt is, meg az előzőt is lefogjátok pontozni, de ezzel csak nekem adtok igazat :D
2019. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó (2). Igaz valahol, de nem erre volt kivancsi a kérdező. Még ha nem is a legkitartóbb a földön, segítséget kért, hogy fejlődjön, nem azt kérdezte hogy szánalmas-e vagy sem.

Neki nincs kedve annyira elfáradni. Arról szól az empátia véleményem szerint, hogy akkor is megérted a másikat, ha olyan baja van ami a te helyzetedben nem értelmezhető. Amúgy van olyan lusta aki 1x sem megy el a terembe, pedig nem a jó formája múlna rajta hanem pl. az életéből 15 év, teszem azt egy dagadéknak. Érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy nem véletlen százalékoltak le (én személy szerint nem tettem, mivel nem érdekel kinek mennyi a %-a).

2019. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ritkán van velem is ilyen, akkor nem lehet mit csinálni, sarabbul megy az edzés. Amúgy vannak youtubon elég jó motivációs videók, pl Ronnie vagy valami kemény zenét beraksz az is segít. Ha fantáziálsz a célodról, hogy jól nézel ki, erős vagy, az is sokat jelent. Vagy ha belegondolsz, hogy pihensz mint a többi ember, vagy teszel valamit a szaros életedben, ami amúgy is rövid, és semmit se ér, legalább érjél el valamit, amit mesélhetsz majd idős korodban.
2019. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!