Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az rossz e ha fekvenyomás,...

Az rossz e ha fekvenyomás, guggolás, felhúzásban nem megyek soha sem 5 ismétlés fölé?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a jelenlegi edzéselméletek szerint nem kell,az erőemelők is úgy csinálják hogy alacsony ismétlésszámmal a 3 alapgyakorlat variációi,aztán valami pumpálós kieg gyakorlat magas ismétlésszámmal.

2019. nov. 22. 02:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A súly mindenek felett kérdező. Ha erősödsz akkor izmosodsz is, nem kell 5 fölé menni, ebben a 3 alapgyakorlatban meg főleg nem.
2019. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez butaság

Régebben alacsony volumennel edzettem és csak az erő jött,de semmit sem izmosodtam,2 éve változatlan a testsúlyom


De kb 1 hónapja elkezdtem magasabb volumennel edzeni,pumpálós kieg gyakorlatokat és ezalatt az idő alatt kb 1 kiló feljött tömegben

2019. nov. 23. 14:26
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem butaság, Gym Suleiman találta ki ez a mottót amit én leírtam, valamit nem jól csináltál ha nem izmosodtál, mert ha az erő jön akkor igen is jön a tömeg. Ha egy egész edzőteremnek bevállik ez a módszer, pont neked ne jönne be? Valami rossz volt és kész
2019. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudnunk kene ki/mi az a Gym Suleiman? 😅😅
2019. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Google a barátod haver.
2019. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez csak a kezdet kezdetén van, hogy kicsit összeszedi magát a városi izomzat, és jól kezd dolgozni, tömeg semmi, kicsit jobban be tud durranni és ennyi. Amikor használatban van az izomzat, ráadásul a fizikai korlátai közelében, akkor csak a több, vagyis nagyobb hoz teljesítményben és erőben növekedést, annyira nem kusza ezt fejben összerakni azér'.
2019. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdeztem hogy ki az, nem is érdekel különösebben, azt kérdeztem hogy tudnunk kéne kiről/miről van szó? Égő ha nem tudom, vagy holnap edzésen már levehetek 2 10-es társát felhúzásnál mert nem tudom ki az?
2019. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Gym Suleimanosok mutathatnának végre egy átlagos vagy rosszabb genetikájú naturált, aki ezzel a módszerrel szedett fel látványosabb izomtömeget.
2019. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A Powerbuilderesek is hasonlóan edzenek, de náluk is ritka a látványosabb, fedetlen izomtömeg, hiába húznak fel/guggolnak min. 200-300 kilókkal.
2019. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!