Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó edzésterv?

Ez így jó edzésterv?

Figyelt kérdés

2 év sport után (masfel ev box, fel ev erosito edzes), 1 evet kihagyva most ujrakezdenem az edzest 1 honapja kezdo atmozgato edzest csinalok de nem jon be a teljes test edzes tul sok ido es elmegy tole a kedvem a vegere, alapgyakorlatokkal dolgoztam igy evezes meg ilyenek utan pl a guggolasra alig maradt erom. Push pull leg edzesre akarok valtani, osszedobtam magamnak egy edzestervet, van egykezes ketkezes rudam meg huzodzkodóm. Íme az edzesterv:

Hetfo, push:

12 sorozat fekvotamasz (fekpad nelkul sajnos ezzel kell beernem, most meg eleg kesobbre kitalalok valamit vagy beszerzek egy padot)

3 sorozat "sittes" tolodzkodas

3 sorozat vallbol nyomas egykezessel


Szerda, leg:

10 sorozat guggolas

3 sorozat merevlabas felhuzas

3 sorozat vadli

3 sorozat hasazas (haspres, labemeles, plank amelyikhez epp kedvem van)


Pentek, pull:

6 sorozat huzodzkodas szelesen

6 sorozat dontott torzsu evezes

3 sorozat bicepsz allva ketkezessel


Lehet kicsit furcsa de nem szeretek egy izmot sok gyakorlattal edzeni az osszetett gyakorlatokat kedvelem es szandekosan probalok tobb izmot belevinni egy-egy gyakorlatba hogy tobb izom is erosodjon. Ismetlesszam 8-12 kozott mozog az osszes gyakorlatnal, de alltalaban 8 ismetlest szoktam csinalni.

Szoval velemenyeket szeretnek az edzestervrol. Nem kevés, vagy esetleg sok? Jó a felosztas? Valtoztassak rajta esetleg valamit?



2020. febr. 5. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
nem
2020. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!