Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Karantén alatt jobb alakja...

Karantén alatt jobb alakja lesz mindenkinek?

Figyelt kérdés

Ezt valaki mondta nekem, amivel én nem értettem egyet.

Oké, hogy több idő van mozogni, otthon is lehet és ha meg vannak eszközeid is akkor pláne, ha fogyni akarsz is jobb de azért oda idő kell és főleg megfelelő étrend...

Szerintetek?



2020. ápr. 6. 08:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Formás alakot szerintem nehezebb elérni
2020. ápr. 6. 08:40
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Vagy még jobban elhagyja magát.
2020. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon kondi felszerelésem. Mivel se suli, se csoportos edzések nincsenek, így sokkal többet edzem itthon egyedül, mint előtte. Illetve most h nincs a kedvenc kajáldám nyitva, étteremtől rendelek sokkal jobb minőségű kaját, illetve főzni is több időm van. Szóval nekem eddig jobb minden.
2020. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább rosszabb. Aki eddig kondiba járt és 150kg-al nyomott fekve, az mit kezdjen otthon a fekvőtámasszal?
2020. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Saját magamból indulok ki,én fogyásra,formálódásra fordítom a sok szabadidőt. Így nem érzem úgy,hogy csak feleslegesen telik el,és motivál,hogy sokkal jobban nézzek ki mire újra emberek közé mehetek:))
2020. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most olyanok is elkezdenek edzeni akik amúgy nem sportolnának.


Akik komolyan sportolnak (egyesületben) vagy tényleges testépítők 100% hogy hozzá jutnak a megfelelő edzéskörülményekhez.


Akik komolyan veszik hobbi szinten a tesépítést is fel fogják magukat találni sajáttestsúlyos gyakorlatokkal. Pl.: otthon csak a testsúlyommal túl tudom terhelni a vállamat. Fekvőtámasznál meg barátnőm rámül. stb....


A diétára meg mindenki jobban tud figyelni. Nem lesznek olyan kifogásom, hogy "Munka közben nem ehetek" stb...


Egyedül hobbi erőemelőknek lesz rossz, de ők meg nyújthatnak kicsit legalább, mobilitást javítják.

2020. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen így van.
2020. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rám ez igaz,sokkal többet sportoltam ebben a 2 hónapban ,mint előtte .
2020. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!