Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban lehet valaki ereje...

Naturálban lehet valaki ereje teljében úgy, hogy szálkás marad?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az erőemelők általában zsírosak, de vannak olyanok, akik szálkásak pl Larry Wheels, Mariusz Pudzianowski, de tudjuk hogy ezen a szinten tele vannak koksszal. De naturálban lehetséges hogy valaki maximális formában legyen erőszintet nézve, de közben szálkás is marad?

2020. ápr. 23. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi számít neked szálkásnak jelen esetben?

Én azt vettem észre, hogy a 15-18% és a 25% testzsíron vett erőnlétem között nincs különbség. A 10-12% és a 15-18% között már van, nem is kicsi (10-15%).

2020. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 99% képtelen erre.

Marad az 1% genetikai csoda.


Nyilván az "ereje teljében" alatt nem azt értjük hogy 100kgot kinyomsz kétszer 80kgos testsúllyal...

2020. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az első válaszolóval.Amíg 18-20% között mozog a testzsírom, simán elguggolok 150-160 kilóval is, csak durva zsírosodás árán növekszik az erőm.Ennél alacsonyabb testzsírnál, amikor már látszanak a hasizmaim is jelentősen csökken az erőm és képtelen vagyok a fejlődésre erőben.Stagnálok.Ezt csináltam 4 évig, bármit próbáltam, csak a tetemes zsírosodás hozott eredményt és tömeget.
2020. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elérted a szálkás kinézetet és jó a tömeged, utána már nem mindegy ha nem nyomsz fekve 100 kilóval? Csak szinten kell tartani aztán kész.
2020. ápr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MadSeal ***** válasza:
Még nem natty ként se mondanám, hogy lehetséges. Larry Wheels a -275 lbs (125 kg) kategóriában van, biztos vagyok benne, hogy nagyobb tömeggel erősebb lenne, de az, hogy ugyan ilyen sikeres, az már más kérdés. Mariusz meg csak az MMA miatt száradt le annyira, versenyeken egy 20assal több volt.
2020. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Marius az mma meccsein joval zsirosabb volt, mint a wsm versenyein, 20-30kg-al kisebb testsuly mellett (30-40kg szaraz izom "lepattant" rola ~2 ev alatt). Mma karriere kesobb kezdodott, 2010-tol, bar mar 2009-ben is volt meccse. Akkor hagyta abba a strongmant.
2020. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetikai csoda sincs ereje tejében egy kemény diéta után. Ne álmodj arról, hogy egyszerre leszel naturál max formájú és erejű. Legjobb esetben vagy-vagy. Rossz esetben egyik sem.
2020. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!