Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítsak vagy tömegeljek?...

Szálkásítsak vagy tömegeljek? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régebben edzettem, de aztán abbahagytam az egészet. 1 hónappal ezelőtt újból nekiálltam az edzésnek, az ICF 5x5-öt kezdtem el csinálni, mellette pedig 3000 kalóriával tömegeltem.


Most így nézek ki: [link]


Láthatjátok, ilyen skinny-fat vagyok, nincs rajtam sok izom, viszont zsír az van.

Ma belenéztem a tükörbe és most nem tudom, hogy mit kellene tennem, folytassam a tömegelést, így szedek fel izmot, viszont zsírosabb is leszek és ha majd szálkásítanom kell akkor lehet hogy majd egy 15-20kg-ot le kell adnom. Vagy pedig elkezdjek szálkásítani, így lemegy rólam a zsír, viszont eléggé sovány leszek, mivel nincs rajtam sok izomtömeg és visszaesik az erőm, amit ez alatt az 1 hónap alatt megszereztem.


Szerintetek melyik lenne az ideális opció, tömegeljek, vagy szálkásítsak?


Köszönöm szépen előre annak aki elolvassa ezt a hosszú szöveget és válaszol a kérdésre.


19/F

188cm

89kg



2020. júl. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Street workout segítene.
2020. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem olyan borzalmasan sok zsir nincs rajtad, en tomegelnek.
2020. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Kétlem hogy 19 éves vagy.

De mindegy.

188 se vagy szerintem de az is mindegy

És ja.. Izom sincs rajtad!

Hát..

Szemmel láthatóan rossz a genetikád! 😂

2020. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

A kettő nem zárja ki egymást.

Én pl az LCHF/ketogén étkezést javasolnám és két legyet ütsz egy csapásra. Szalkasodsz is, mert a saját zsírod lesz az üzemanyag és ha több kalóriát viszel be, akkor még nőni is fogsz.

2020. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz a tömegeléssel,jön izom is,kis zsír is ég az elején,ha jól sikerül a kajamennyiséget meg az edzést eltalálnod akkor több izom jön fel mint zsír szóval a testzsírszázalékod is javul és jobb lesz amit látsz a tükörbe,így meg,hogy magas is vagy az összkép tuti jobb lesz,mintha lefogynál 10 kilót és maradna ez a kevés izom (nem bántásból,valahol el kell kezdeni),hajrá!
2020. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van hogy test kompozíció változtatás, tehát se nem tömeglesz, se nem szálkásítasz, hanem a 2-t együtt, ezt persze hosszú távon nem érdemes művelni.
2020. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Igazából mindegyik jó de amit írtam az elején a Street workout ot az tuti segítene. Nem könnyű,de bele lehet jönni.

Ès nem pont a csövön lengedezèst kell csinálni.

2020. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszenek a husisabb pasik...kár hogy magadnak nem tetszel, szerintem semmi baj nincs veled, de ha kicsit daginak érzed magad akkor kezdj el edzeni. Szerintem fogyj egy kicsit és aztán izmosíts, én most ezt a kettöt egyszerre kezdtem el és kb egyszerre adtam le a plusz kilókat és jelentek meg az izmok, amik alatta voltak.
2020. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!