Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kellett volna reagálnom...

Hogyan kellett volna reagálnom? Szerintetek jogos volt amit mondott?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok konditerembe, elsősorban mozogni szeretnék, plusz egy kis formát. Nem edzek még nagy súlyokkal, de már fejlődgetek. A legutóbbi edzésem során odajött egy látszólag sok éve edző, középkorú forma, hogy fekve nyomásnál tartsam már neki ki a súlyt a végén, amikor már nem tudja kitolni. Mondtam neki, hogy még kezdő vagyok, lehet nem én lennék a legalkalmasabb a feladatra, főleg hogy mások is voltak a teremben, akik nálam sokkal izmosabbak és régebb óta edzenek. Azt mondta nem lesz gond, sima ügy lesz.

Hát a folytatást kitalálhatjátok, tolta volna fel az utolsót, de megakadt, én próbáltam húzni, de nem ment. 2 másik ember rohant oda hogy leszedje róla a súlyt, én nagyon kellemetlenül érzetem magam.

Kifújta magát és utána leordított, hogy mit csinálok én itt, ha még erre sem vagyok képes, meg hogy nem nekem való a terem, menjek inkább balettozni vagy valami hasonló.

Az edzést már elég rossz kedvvel folytattam és mióta hazajöttem csak ezen jár a fejem. Mit kellett volna mondanom vagy csinálnom? Azóta nem is mentem vissza.



2020. júl. 21. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
xxddxxdxd
2020. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha tegyük fel 100kg-ot nyomott, neked nem 100kg-ot kell leemelned róla, hanem 10-20kg-ot, mert oké, hogy 100kg-nyi erő nincs benne, de 80-nak kell lenni, itt ő volt a gyenge, vagy csak közel sincs tisztában a képességeivel
2020. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

:-D


Hát ez hatalmas! XD

2020. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
nyilván
2020. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott kevertem volna le neki egy pofont helyben :D
2020. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehet arra vágyott, hogy két ujjal a fejed fölé emeld mindenestül, és lágy csókot lehelj a homlokára. Hát, nem jött be.
2020. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Jogos volt, amit mondott az a barom? Főleg magát tette nevetségessé, ezért kiabált veled! Ha majd lemész még edzeni(menjél nyugodtan!) felkészülhetsz a komoly beszólásokra, az óriási poénokra, amik hol rajtad, hol azon a barmon csattannak, akire rádobtad a súlyt 😂😂😂
2020. júl. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megpulykáztam volna amikor lefeküdt a padra😹
2020. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!