Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izületi fájdalmak ellen tanácsok?

Izületi fájdalmak ellen tanácsok?

Figyelt kérdés
Súlyzós edzést végzek teremben, már körülbelül 3 éve.Be kell vallani úgy edzettem mint az ökör, sokszor nagy súlyokkal mikor nem kellett volna, sokszorszabálytalanul is, és kisebb-nagyobb izületi fájdalmaim vannak.Nem komolyabban fájnak de ahhoz elegek, hogy megijjesszenek és ráébresszenek, hogy valamin változtatni kell.Mit tehetek az izületeim egészségéért?

2020. szept. 13. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Izületek elég mobilisak? Izom nincs megrövidülve?
2020. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szoktam nyújtani, mondjuk nem vittem sosem tulzásba.Ehhez gondolom gyógytornász kellene, hogy megmondja.Ha igy van akkor a nyujtás segithet?
2020. szept. 13. 09:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Mobilitás ellenőrzéséhez nem kell gyógytornász, konkrétan melyik fáj?
2020. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát a leginkább a vállamat érzem.
2020. szept. 13. 09:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézz utána a mobilizációnak, és izületvédő. Az izületvédő nem 1-2 hónap alatt tesz csodát. Ennyit tudsz tenni. A szedésének is nézz utána.
2020. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem meg igen is kéne egy szakember. Az emberi test kicsit összetettebb, mint hogy interneten át küldjük a bioenergiát. Persze beleáshátod magad a témába, de akkor évekbe fog telni, hogy átlásd. Csak ezt ilyen jó mondani, hogy "mobilizálni" kell mintha ez lenne a megoldás mindenre.
2020. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6. Az ízületi fájdalmak jó részének ez az oka, ha megfelelően lazák lesznek az izmok mindenképp segíti az ízületi egészségét vele. Saját lelkiismerete a kérdezőnek, hogy utána néz, vagy szakembert keres fel. Évekbe, hogy átlásd? Miről beszélünk? Évek alatt orvosit végzel el. 1-2 év alatt helyreraktam magam az izületeimet. És nem azért, mert abból egy év az infószerzés, egyszerűen ez egy hosszú folyamat.
2020. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=kjMfgOwrdYM erről mi a véleményetek?
2020. szept. 13. 10:10
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem ezeknél a gyakorlatoknál recsegnek ropognak a vállaim...
2020. szept. 13. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:
A helyes gyakorlat kivitelezest mindenkinelfelejtette megemliteni, pexig nincs az a mobilis egeszseges vall, amit egy s.r fekvenyomo technika nem ol meg par honap alatt(akar). Ha megteheted, keress egy jo szakembert, aki erti is a dolgat. Kozben pedig tanuld meg te is, mi miert van. Ha cdak onmagadtol tanulsz netrol, sok a fals info. Mire eljutsz oda, h tudod mi miert van (ha addig nem adod fel, mert minel jobban beleasod magad, annal komplexebb es vegtelen osszetett rendszer) addig 2x meghalsz. Keress egy dokit.
2020. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!