Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eszközöket használtok...

Milyen eszközöket használtok otthoni edzéshez, mikre van szükségetek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Fekvenyomó keret (abból guggolok is), fekpad (sajna nem állítható, de majd cserélem...), két kétkezes rúd, két egykezes rúd, egy csomó súlytárcsa, két gurtni, meg egy ilyen szivacsos szőnyeg.

Van még egy haskerék, amit nem használtam fél éve, meg kéne lassan egy súlyemelő öv.

2020. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leginkább semmire mostanában régen sokat edzettem otthon. Kétkezes rúd, rancia rúd, egykezes rúd, sok tárcsa.
2020. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem edzek otthon, az nem olyan
2020. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyszűke miatt nekem csak egy állítható fekpad, meg két egykezes súlyzó (egyenként 50-50 kilóig tudom felpakolni súlyokkal). Ja meg egy húzódzkodó rúd van felszerelve.
2020. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítható pad, kézi súlyzó, 2m-es rúd, erős gumiszalag és persze súlytárcsák. Nekem ennyi elég, mindent le tudok vele edzeni.
2020. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rúddal együtt van 120 kg súlyom. Tudom, hogy ez sokaknak vicc, de el vagyok vele, főleg elölguggolásokat végzek, általában azt is vagy lassú tempóval, megállítva vagy zsámolyra. Van egy 45 fokos hiperhajlító, amihez szoktam használni plusz súlyt is, ezzel elég jól meg tudom edzeni a hajlítót és a farizmot.


A felsőtest főleg saját testsúlyos edzésből áll, az "alap" gyakorlatokat mint pl fekvőtámasz vagy húzódzkodás szoktam nehezíteni súllyal, de van gyűrűm is, ezen brutál sokmindent meg lehet csinálni. Néha pedig nyomok fej fölé rúddal. Mivel a súlytárcsákon van markolat többé-kevésbé használhatók izolációra, pl. oldalemelés, de ilyesmire ritkán vetemedek. :D


Vannak gumiszalagjaim is, de ezeket inkább csak mobilizáláshoz használom. Néha próbáltam tricepszezni vele meg ilyenek de nekem jött be.

2020. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!