Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik sehogy nem néznek ki?

Figyelt kérdés

Főleg a 20-as korosztály dühít akik a legjobb korban vannak és nem hozzák ki magukból a maximumot. Van amelyik elhízott, van amelyik csont és bőr mint egy etióp éhező.


Az ilyenek miért nem igényesek, miért nem becsülik magukat annyira, hogy eljárjanak edzeni és összerakjanak egy vállalható fizikumot?



2020. szept. 21. 18:19
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
94%
Oké konditerembe jársz,egyetemen vagy...még ezekszerint el sem végezted...de már világmegváltó,megmondó,mindent megélt hős vagy? :D ki vagy te hogy megmond mit kellene csinálnia a másiknak a szabadidejében?továbbra sem értem...
2020. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
29. Melyik egyetem melyik szakán vagy? Nem az egyetem a lényeg, hanem hogy hol mit tanulsz.
2020. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Cipőméretem nem kéne?

Amúgy meg gyógyszerész. Tudom jönni fog a duma, hogy kamu még nem hiszitek el. Erre ismét csak azt tudom mondani, hogy sok az irigy...

2020. szept. 23. 18:02
 34/54 anonim ***** válasza:
96%
Azért ne említsük egy Elte fizika szakkal egy lapon.
2020. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Neked teljesen elmentek otthonról 😅
2020. szept. 23. 18:24
 36/54 anonim ***** válasza:
76%

"Mint mondtam én is egyetemista vagyok aztán mégis van időm normálisan étkezni, edzeni, stb.



Akarat kérdése!"


Igen, csak sok sportoló szerintem előbb egyetemet végzett, majd leszarta a saját területét és úgy ment testépítőnek. Gondolom a jogász testépítő se pereskedett miközben versenydiétázott. Mellesleg ezek példák, a komoly tanulás és a komoly edzés kizárják egymást. Tudod, hogy a matek és a fizika szakosok mennyit tanulnak naponta néha? Egész álló nap. Hogyan mész el gyúrni, hogyan méred a kajádat, hogyha beszarsz, hogy ne bukj meg? Ez nem irigység. Láttam már matekzsenit, aki matek szakon 1 félév alatt depressziós lett. Annyira nehéz. Amikor az a fő cél, hogy meglegyen a vizsga, akkor az edzés és az étkezés pont másodlagos tényező. Persze a BGE-s plázacicáknak van idejük edzeni. TTK matek/fizikások örülnek ha élnek. Szerintem te nem is vagy egyetemista. Én az vagyok és kijelenthetem, hogy ez nagyobb stressz, minthogy legyen időd tisztán enni és edzeni, ha kell. Nyáron egyetem előtt én is edzéssel, meg kaja számolással töltöttem a napom. Majd rájöttem, hogy az egyetem ennél nehezebb. Tudod mi az akaraterő? Amikor valaki naponta 14 órát tanul. Tudod mennyire érdekli akkor az edzés? Semennyire. Ti gyúrósok magatokat hiszitek a világ akaraterejének. Holott semmit nem tudtok.

2020. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy ez lesz. Irigy, besavanyodott, kötekedők vagytok. 🤮
2020. szept. 23. 18:57
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
És én mire vagyok irigy? Egyetemistaként nekem fontosabb a matek, mint az, hogy kur.va szálkás legyek. Egyébként a BME szaktársaimnál izmosabb vagyok jóval, ottani szinten jól nézek ki. :D Akkor mire is vagyok én irigy?
2020. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezőnek csupán nincs semmi ami őt igazolná,így marad a támadás vagy a semmitmondó teszekrá stílus...

Indíts valami youtube csatornát te is,sok követőd lesz,hajrá ;)

2020. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy egyetemre jársz, xart se tudsz, de majd rájössz ha elvégzed egyszer 😀 Amúgy a tanulás fontos, de a sport is, egészséges szintig
2020. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!