Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik sehogy nem néznek ki?

Figyelt kérdés

Főleg a 20-as korosztály dühít akik a legjobb korban vannak és nem hozzák ki magukból a maximumot. Van amelyik elhízott, van amelyik csont és bőr mint egy etióp éhező.


Az ilyenek miért nem igényesek, miért nem becsülik magukat annyira, hogy eljárjanak edzeni és összerakjanak egy vállalható fizikumot?



2020. szept. 21. 18:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

#38


Miért kéne elhinnem nem, hogy BME-s vagy?


Ti se hisztek nekem. Szerintem ti hazudtok.

2020. szept. 24. 05:35
 42/54 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek a kérdezővel. Nyilván sokan vannak, akiknek komoly oka van, hogy nem végeznek semmilyen testedzést, de szerintem nem rájuk gondolt, hanem a maradék legalább 90%-ra. Nekem sem ebből áll az életem, de rá tudok szánni pár órát hetente, és kissé lenézem a régi csontsovány, görnyedt, és lusta önmagam.
2020. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
98%
Te irreálisan nagyzoltál, hogy egyetem mellett mennyire jókat sportolsz. nekem a BME-n van időm sportolni, viszont rendszerben figyelni az alakomra nincs időm. Ma is sportoltam, nem volt időm rendesen enni, ettem a mekiben. Ráadásul én fejtettem ki neked, hogy egy kemény szakon miért nem sportolnak az emberek keményen. Ezért érdemes elhinned nekem, hogy BME-s vagyok, mert én kifejtettem a véleményemet nem csak kamuztam. No meg nekünk az egyetemen fontosabb a differenciálegyenlet, mint a bicepsz. Nekem van fogalmam az egyetemről, neked nincs. Csak egy sima proló gyúrós vagy, aki osztja az észt, hogy ki miért nem izmos. Mellesleg BME szinten nagyon erős vagyok, plusz én okos is vagyok. :)
2020. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

BME hallgatók mindig is híresek voltak róla, hogy irreálisan el vannak szállva maguktól. Te is bizonyitod ezt.



Az meg, hogy valaki a testépítés kategóriában azzal dicsekszik, hogy mekiben eszik, az valami csodálatos...

2020. szept. 25. 05:42
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
a BME hallgatók egy nagyon nehéz egyetemre járnak, sokkal tiszteletreméltóbb dolog ez, mint az, hogy lemegy valaki gyúrni. Szerintem a konditeremben is nagyon sokan elvannak szállva maguktól, miközben ócska proli egy látható és mérhető részük. A mekit nem szeretem, nem kaptam ehető gyrost és azért lett meki. Nekem nincs időm magamra főzni, mondjuk ha lenne se akarnék. Amikor nyár volt, volt időm edzeni rendesen is. 1 hét egyetem után visszasírtam azt, amikor csak kondizni kellett. :D
2020. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
48%
45. Mennyire Z generációs ficsúr vagy. 30 éve is voltak diákok a BME-n, rokonom is, mondjuk ő mestert is elvégezte, nem csak járja, és negyed ekkora arc sincs.
2020. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
51%
Inkább egyetemista zseni ficsúr, mint konditermi proli ficsúr. :)
2020. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

"a BME hallgatók egy nagyon nehéz egyetemre járnak"


Elképesztően hatalmas hős vagy!

Na és szerinted a gyógyszerész diplomát csak úgy az ember két szép szeméért adják?

2020. szept. 25. 22:37
 49/54 anonim ***** válasza:
66%
Nem sok különbséget látok proli és proli között. Attól, hogy meg tudsz oldani nemlineáris diff egyenleteket, még proli maradsz ilyen jellemmel.
2020. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

"Elképesztően hatalmas hős vagy!


Na és szerinted a gyógyszerész diplomát csak úgy az ember két szép szeméért adják?"


Szerintem azt csak bekamuztad, mert az a bizonyos közpénztolvaj is gyógyszerész. Utolsó az, hogy te mit látsz, háát, az a te dolgod. Én prolibbakat mindig a konditeremben látok, sose az egyetemen.

2020. szept. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!