Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok nyakhoz...

Miért nem tudok nyakhoz húzódzkodni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyakhoz? Állig szokás húzni.
2020. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, de van a másik fajtája, amikor fej mögé húzzuk fel magunkat
2020. okt. 1. 23:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Jah, hogy arra gondolsz. Hát így látatlanban nem tudhatom, de ahhoz széles fogás kell. De hátha jön valaki aki távgyógyító. :D
2020. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ti meg tudjátok csinálni?
2020. okt. 1. 23:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem edzek lassan két éve, de akkoriban ment. De a vállam nem szerette.
2020. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem megy, pedig az állig húzódzkodás jól megy. Nem vagyok hozzá mobilis?
2020. okt. 2. 00:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha nem fordítasz elég időt a nyújtásra. Én anno minden edzés után kb 15 percet nyújtottam.
2020. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De amúgy a csigás nyakhoz húzás sem megy, még nagyon kis súllyal sem. Ahogy húzom le a bal karomnál belenyilal a fájdalom és nem bírom
2020. okt. 2. 00:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor ott a gond. Lehet korábbi sérülés, vagy hogy tényleg nyújtás hiány.
2020. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Így látatlanba azt mondanám,hogy a vállad mobilitásával lesz a "gond".

Azért tettem idézőjelbe,mert ez nem olyan nagy baj,viszont a helyedben ezzel a gyakorlattal nem gyilkolnám a vállam,valószínüleg nem az erőddel van a baj,szóval ne csinálj presztízs kérdést belőle,mert egy rotátorköpeny sérülés hidd el nem hiányzik,sok idő a felépülés belőle.

Csinálj több nyújtógyakorlatot,hasznos is,azt a pár perc ráfordítást pedig megköszöni hosszútávon a vállad.

2020. okt. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!