Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Általános jelenség, hogy a...

Általános jelenség, hogy a személyi edzők munkaidő alatt telefonoznak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokszor nem csinálom jól a gyakorlatokat, de mivel nem látom magam kívülről így nehezebb észrevenni, ezért is fizetek személyi edzőt, hogy ő motiváljon, segítsen, korrigáljon engem. Az edzésprogramja jó, változatos, de ritkán szól, sokszor a telefonját bújja. Érdemes lenne cserélni vagy máshol is ez van?

2020. okt. 7. 16:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Hát, lehet hogy máshol is ez van de ettől függetlenül elég nagy illetlenség az edződ részéről, hogy fizetsz neki és nem veled foglalkozik. Ez olyan mint ha magántanárhoz járnál és nem rád koncentrálna.
2020. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szólj neki, ne legyél nyúlbéla. Bár, ha ilyen ezdőm lenne, másodszor már nem telefonozna velem. Elhajtanám a g.e.c.ibe.
2020. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy általános, hogy minden 2. ezt teszi. Az edzőség ilyen jó kis alibi munka manapság, viszonylag jó pénz, a kedvenc helye az embernek ,(konditerem) laza stílus...
2020. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az életképtelenek lesznek személyi edzők, akik az életben nem értek el semmit
2020. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
En is jarok edzeni, nincs szemelyi edzom de mindig ott van 1 faszi aki mindig segitett mindenkinek es nem telefonozik, mindig beszelget veluk. Lehet lecserelhetned.
2020. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Volt már, hogy az edzőmre rácsörgött a gyereke, és megkérdezte, hogy gond-e, ha felveszi, mert a gyerek hívja (iskolaidőben...). Mondtam, hogy vegye nyugodtan. Mert amúgy nem szokott telefonozni, velem foglalkozik, szóval így egyszer-egyszer szerintem nem gáz.

Én be se viszem a telefont. Ha edzek, akkor edzek, majd visszahívnak, ha fontos. De azt pl. megértem, ha valakinek gyereke van, és edző, akkor nem fogja egész munkaidőre kikapcsolni a telefont, mert bármi lehet.

De ha rendszeresen és hosszasan telefonozna, biztos szóvá tenném.

2020. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Azért fizeted hogy amíg tart az edzés végig veled foglalkozzon.
2020. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Velem egyszer az történt, hogy pihenőidőben elvettem a telefonomat, mert valaki éppen írt és el akarta tőlem venni a személyi edzőm( nevezem inkább személyi bohócnak, mert sok köze nem volt a testépítéshez), én meg megkérdeztem tőle, hogy mégis miért adnám oda? Ki fizet kit? Hebegett, habogott, gondolta egy kis 45 kilós nőcivel azt csinál amit akar, hát nagyon nem. 😀
2020. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is rengeteg ilyet látok :/
2020. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy vannak rendes edzők is, akik értelmesek is meg segítenek, csak sajna sokan amolyan hobbimunkaként teszik. Én is láttam olyat, aki mobilozik közben végig szinte, nagyon gáz. Mondja a palinak a feladatot, oda se néz, csak mobilozik. Néha max nyugtázza kicsit. Biztos sok rendes edző, csak még több az aki amolyan hobbimunkaként akarja, viszonylag jó pénz, nem oylan kihívóan nehéz.
2020. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!