Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más hogy tudja azt elérni...

Más hogy tudja azt elérni hogy élvezze a súlyzós edzést, és ne szenvedésként élje meg?

Figyelt kérdés
Nekem csak szenvedés még eddig egyik sport se tetszett nekem, de muszáj edzeni legalább egy kicsit mert igy mi lesz velem izmok nélkül? Szóval tanács? F

2020. dec. 15. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom én imádom. Ha nem imádod ugyse lesz haszna. Akkor fölös csinálni. Nem mindenkinek való. Én még haza se érek, de már a kövi edzést várom. Sok év után is.
2020. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Téstépítéshez bizony türelem kell.
2020. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Amikor összeveted pár hónap után hogy nézel ki most,milyen erős vagy és hogy érzed magad,ennek meg kéne tennie.

Nekem csak úgy jött hogy megszerettem,én is azért kezdtem el hogy kéne csinálni mán valamit,jártam edzőhöz ez volt 1 éve a többi,most már szinte élvezem az egészet.Mindig próbálok egyre jobbat kihozni,tudom hogy ez testileg csakis a javamra válik.

2020. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Fogalmam sincs hogyan lehetne rajtad segíteni.

Én imádom és csak azt bánom, hogy miért nem kezdtem hamarabb.

Gyerekkoromtól sportoltam és csak 30 körül jöttem rá, hogy ez az én sportom. Nő vagyok.

2020. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!