Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Több műszak mellett hogy...

Több műszak mellett hogy kellene edzeni az embernek?

Figyelt kérdés

Egyik héten H-P-ig 12-őzök nappal, majd következő héten otthon vagyok. Az elég sok idő mikor otthon vagyok igy szoktam 1.5 órát edzeni kedd és csütörtökön, átmozgatni magamat (mell,biceps,triceps,hát,váll,comb,vádli) + felülés, hasprés hétfő,szerda,péntek.


Viszont mikor megyek megint 12-be, éjszakásba egy hét teljesen kimarad, igy mikor megint pihennék 1 hetet érzem hogy nem megy... sok az az 1 hét kihagyás mikor dolgozom, max hasazni tudok ha van erőm mikor felkelek d.u.


Tudnátok vmi tippet adni? Mellette tanulok is elég komolyan és elég sok időt. Esélytelen hogy tudjak normálisan edzeni ilyen rendszertelen műszakbeosztás mellett?



2021. jan. 22. 05:50
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem is az a baj, az örök fáradtság. Együtt érzek.


Én 3 műszakban vagyok. Most se tudok aludni mert éjszakás voltam, tegnap reggel jöttem haza és elaludtam délig, most meg itt lesek...

Amikor időm van, kedvem meg életenergiám nincs mert sokszor kába vagyok... Mozogni sincs kedvem. De azért próbálok erőt venni magamon. Nehéz legtöbbször... Mondjuk én nem olyan véresen komoly edzéseket hajtok végre akkor sem. :)

2021. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!