Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen edzésterv otthonra?...

Ez milyen edzésterv otthonra? Hány naponta lenne érdemes végezni?

Figyelt kérdés

Teljes testes edzésről lenne szó.


Fekvőtámasz

Törölközős evezés hason

Oldalemelés

Tolódzkodás

Kalapács bicepsz / bicepsz állva

Guggolás saját súllyal, lent megtartva és rugózva

Merevlábas felhúzás lassan

Hasazás


Milyen? És milyen gyakran végezzem, hogy a lehető legjobban hasson? Nem régóta edzek, talán még tudnék emellett is fejlődni lassan. Fekvőből pl. csak 30 megy, rúddal még nem guggoltam, fekvenyomást is csak keretben végeztem, 45-50 körül szériáztam lehúzásban, 85 kg-ot felhúztam 5-6 ismétléssel utolsó szériában.

185/75/19f


Remélem elég paramétert adtam magamról. Ezek alapján ez hatásos lehet? Milyen gyakorisággal végezzem? Szettezzem? Hogyan?



2021. jan. 23. 01:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hokedli két oldalát fogva szoktam tolódzkodni. Húzódzkodáshoz nincs és nem is lesz rudam. Vállból nyomáshoz elég kicsi a súly. A fűrésznek lehet nekiugrok még egyszer.

Hány szériában lenne érdemes csinálni az egyes sorozatokat?

2021. jan. 23. 20:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Huzockodni kb barhol lehet es attol lesz hatad de ahogy erzed. Hat a mai divat szerint 3x amig kenyelmes xD nehogy elfaradj. Am bemelegites utan 4-5 sorozat max 12 ismetles.
2021. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mióta edzel, ha megkérdezhetem?
2021. jan. 23. 21:57
 14/14 anonim ***** válasza:
16 eves korom ota. 29f
2021. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!