Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki keveset eszik, bár...

Ha valaki keveset eszik, bár viszonylag egészségesen (sok gyümölcs, zöldség, víz stb...), de relatív kevés fehérjét, azt se feltétlen edzés után, erősödik?

Figyelt kérdés
Edzéssel, persze. Saját súllyal és súlyokkal is dolgozom, persze, egyre nehezebbeket is mozgatok. Ha nem kapja meg az edzés végén, napközben az izom a sok fehérjét, mi lesz? Nem fejlődik méretre? Esetleg elromlanak az ízületek, ha mégis képes vagyok emelni így is a súlyokon? Mert az erőszintem kétségkívül nő.

2021. márc. 3. 07:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10 Mivel az addig kiálló csontjaim csak az izom fedte be így feltételezem, hogy 99% - ban izom az a 15kg amit felszedtem.


Ráadásul zsírt azelőtt sem tudtam felszedni, akkor utána miért lettem volna rá képes?


Szarrá voltam szálkásodva, elhiheted, hogy nem volt rajtam több zsír mint azelőtt.

2021. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Persze egy év alatt 15kg izom,és gondolom full naturálba. Na mesélj még...
2021. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Gondolom, a forma megtévesztő. Analízis nélkül tömör izomnak látszódhat :)
2021. márc. 3. 13:29
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Srácok van egy könyv a Bibliában ami arról szólt hogy a hébereket idegen földre elhurcolták és a 4 barát megfogadta hogy az "izraeli"otthoni kaját nyomatják és elvileg erősebbek voltak ezáltal naturálban is mint az "állami gondozottak"-márminthogy a király és emberei.....ez elvileg abban a korban is megtörtént...mi ne történhetne meg a jelenkorban?!?

üdv

a zöldséges Lánya....

2021. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
nem doppingról van szó naturál kajakülönbség/életmódbeli különbség vált láthatóvá-a Héberek/izraeliek 4barát javára...
2021. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig mukodik ugyis. Aztan jon a stagnalas mint a legtobb embernel, akik nem visznek be eleget.
2021. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi! És akkor ez abban mutatkozik meg (erre vagyok kíváncsi végül is), hogy nem fogom tudni a következő +10 kilót adott izomcsoportra? Ha igen, akkor pedig szakadás/sérv (egyszerűen azért, mert nincs elég nagy izomszövet)?
2021. márc. 4. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!