Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18-20 kilót le lehet adni 12...

ChristianeF kérdése:

18-20 kilót le lehet adni 12 hét alatt nem feltétlenül egészségesen?

Figyelt kérdés

Ne oktassatok ki,egyszeri alkalom lesz!

elsősorban tapasztalatokat szeretnék:) meg lehet csinalni? heti 5x 78 percet edzek



2014. máj. 11. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

egészségesen is lehet, de akkor apait anyait bele kell adnod

ha ennyit edzel akkor viszont ne a kilókat nézd, mert valószínűleg az nem sok fogyást fog mutatni

számold ki a kalóriaszükségleted fogyáshoz:

[link]


és próbálj egészségesen étkezni, és nem !!éhezni!!

2014. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen az lesz:) tudod vagy csinálja valaki rendesen vagy bele se kezdjen..ha nem is egeszsegesen,itt most nem az a fő szempont csak hogy lemenjen...nemreg szedtem fel kb ennyit(merlegre nem allok) es 17 eves vagyok
2014. máj. 11. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
annyit lelehet adni normális étrenddel, mozgással teljesen biztonságosan.
2014. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép dolog, hogy 5x78 percet edzel hetente, de nem ezen fog múlni, hanem sokkal inkább a diétán. A fogyás 70-80%-ban a kaján múlik!
2014. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tényleg? :O nemis gondoltam volna hogy akár egészsegesen is lemehet 12hét alatt...
2014. máj. 11. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Heti 1 - 1,5 kg fogyás még természetesnek mondható, így 12x1,5 = 18kg, reális fogyás. de nagyrészt az étrendeden fog múlni a fogyás.
2014. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tehàt meg lehet csinalni :)😍juj de oruloook koszi ment a zold kez mindenkinek
2014. máj. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!