Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, ha döntött törzsű...

Mit tegyek, ha döntött törzsű evezés után fáj a derekam?

Figyelt kérdés

Bemelegítettem gimnasztikával, majd csigás evezést és lehúzást nyomtam kis súllyal, aztán rúddal eveztem, majd két bemelegítő szériát nyomtam kisebb súlyokkal.

Lehet, hogy túlzottan előrehajolok? Minél jobban a hát szélesítésére szeretném végezni a gyakorlatot. Elvileg 45 fokig előredőlés már elég. Én legalább 60-70-ig lehajolok. Amikor húzom, akkor picit belemozgok, esetleg ez lehet a probléma? Vagy a súly volt nagy?

Ha előtte hiperhajlítok, közben kisebb súllyal dolgozok és semennyit nem himbálódzok, az segíthet? Esetleg más ötlet?



2021. ápr. 8. 19:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mehet kopaszra
2021. ápr. 9. 12:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkora sulyt valassz amivel megy szabalyosan. Amig nem erosodik meg, meg nem erzed h h kene addig csinalj nagyobb ismetleses sorozatokat 12-15
2021. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
#11 mi a bajod?
2021. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a korpas feju trollnak valaszol aki mindenhova ezt irogatja 🤷‍♂️
2021. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De ilyen alapgyakorlatoknál nem az alacsonyabb ismétlésszámmal és magasabb súllyal érdemesebb dolgozni többnyire? Vagy először a helyes technika kivitelezése után foglalkozzak csak ezzel?
2021. ápr. 9. 18:21
 16/16 anonim ***** válasza:
De. De elobb a technika. Le lehet serulni konnyen. Gyakorold be erezd mit csinalsz, alakuljon ki az agy izom kapcsolat. Az nagyobb ismetlessel erheto el nem egybol 6okkal.
2021. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!