Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma mennyi idő lesz...

Ez a forma mennyi idő lesz míg elérem?

Figyelt kérdés

Alábbi formát akarom elérni, itthon edzek fegyencedzést csinálom, és minden nap kétszer zöld jumbot iszok. Így mennyi idő alatt leszek ilyen?


[link]



2021. ápr. 12. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kb 5 év, és cucc nélkül is simán el lehet érni ne hallgass az előttem lévő idiótákra🤦‍♀️
2021. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak fekvőtámasz menjen felüléssel, 1 év alatt jobb is lehetsz🤭
2021. ápr. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Fu 8as :D ritka naiv vagy ha tényleg azt hiszed iylen naturalok vannak :D


Gondolom te vagy az aki Dwayne Johnsonnak is elhiszi hogy az.

A faszt az.

2021. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

Okoska, igen elhiszem, hogy elérhető ilyen fizikum naturálon. Vannak az olyan okosak mint te, akik szerint akinek 9% alatt van a testzsírja, az már kokszol és van a másik véglet, aki azt is elhiszi, hogy a Mr. Olympia Classic Physiche-ben nincs szteroid.

Mind a kettő hülye és ugyanabból indul ki: A munkát meg lehet spórolni.

Hát nem, aki 10-15 éve edz és nem csak "edzeget", mint a terembe járók négyötöde, annak reálisan el lehet érni ilyen formát.

Aki nem hiszi nézzen meg szteroid és növi előtti korszakból sportolókat, vagy a görög szobrokat, amelyek olyan arányokat ábrázolnak, amelyekkel ma a fent említett Physicheben is lenne keresnivaló.

Aki azt gondolja, hogy látványos fizikumot csak szteroiddal lehet elérni, az nem tudom miért sportol egyáltalán.

2021. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek, 14-es, de már ne is haragudj, hogy jönnek ide a görög szobrok? :D


Történelem szakos vagyok az egyetemen. A görög szobrok férfiábrázolása mindig túlzó volt, az ideális, esztétikusnak vélt fizikumot ábrázolták úgy, hogy a modell arányait ennek szellemében tolták el. Tehát amikor egy kidolgozott, definiált, telt, kerek, szálkás izomzatú görög férfiszobrot látunk, az nem jelenti azt, hogy az a modell, akit a szobrász megörökített, az ugyanúgy nézett ki a valóságban is. Pont, hogy nem. Azért akkoriban még a vagyonosabb társadalmi rétegek sem tehették meg azt, hogy azt az irgalmatlan hús, hal, zöldség, gyümölcs mennyiséget napi szinte bejuttassák, ráadásul olyan választékban, mint ma. Régen nem volt ám ilyen export, mint most. Nem úgy volt, hogy január közepén bementél az Aldiba, aztán vettél málnát és epret. Az antik emberek csak azokat a terményeket tudták fogyasztani, ami akkor és ott azon a környéken megtermett.

Szóval a görög szobrok most egyáltalán nem értem, hogy miért mérvadó érvek a retorikádban.

2021. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

pontosan. sokszor olyan emberek álltak modellt a szobrászoknak, akik aránytalanok voltak, asszimetrikusak voltak, soványak voltak, de a művész így nem örökíthette meg az egyént az utókornak, mert az nem lett volna esztétikus. ezért mindig úgy ábrázolták az egyént, hogy a méretei és az arányai ideálisak legyenek


de amúgy a kérdező által belinkelt csávó sehogy sem naturál. anyaghasználat nélkül ezt az izomtömeget sem lehet elérni 15 év alatt se. maximum úgy, hogy se állásod, se családod, se barátnőd, se haverod, hanem egész nap csak alszol, eszel és alszol, mert egy robot vagy. de szerintem még akkor se.

ez egy olyan forma, amit a képen látható csávó is maximum a fotózás erejéig tudott tartani. basszus, ez majdnem egy verseny izomzat. még egy pici vízhajtás, és kész van. hol vannak ilyen naturál versenyzők?

2021. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!