Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend jó lenne tömegnöv...

Ez az étrend jó lenne tömegnöveléshez, egy jó edzésterv mellé?

Figyelt kérdés

1. étkezés: 100g zabpehely vízben főzve + 40g fehérjepor (barnarizs vagy kendermag - tehát növényi eredetű) + 40g gyümölcs (áfonya, eper, banán, stb.) frissen vagy fagyasztva

2. étkezés: 180g tofu + 60 g bulgur vagy kuszkusz + 120g zöldség (fehérbab, zöldbab, csicseriborsó, brokkoli, stb.)

3. étkezés: 200g mozarella + 200g rukkola

4. étkezés: 200g fehérjében gazdag alacsony szénhidrát és zsírtartalmú puding, 50g puffasztott quinoával

5. étkezés: 100g túró + 20g növényi eredetű fehérjepor + 50g mandula, vagy kesudió vagy dió...


Lehet, hogy ez nem tűnik soknak de ez 1.3 kg kaja, a fehérjeport nem számítva... Én közel sem szoktam ennyit enni egy nap.


Az első étkezésre reggel 7 órakor kerülne sor, a másodikra 10 órakor, a harmadikra 12:30-kor, a negyedikre 14 órakor, az ötödikre egyben az utolsóra) pedig 15 órakor.


És utána 16 óráig nem ennék egyáltalán.


A zöldségeket és gyümölcsöket próbálnám minél változatosabban bevinni, tehát nem csak ezek lennének, de főleg ezek.


Emellett pedig szednék napi 1 multivitamin tablettát és meginnék 3-4 liter ásványvizet / nap.


168 cm magas vagyok és 58kg.

17 éves fiú...


Az edzéstervemet nem írom le, de egy héten 6 napon is edzek és nem egy osztott edzésterv.



2021. máj. 18. 03:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Kalória többlet és fehérje bevitel, ezek legyenek meg és menni fog, na meg a jó edzésterv.
2021. máj. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!