Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha van itthon egy 10 kg-os...

Ha van itthon egy 10 kg-os súlyzó, gyakori edzéssel izmosodhatok?

Figyelt kérdés
Mellé mivel 175 cm és 55 kg vagyok mindent bezabálnék. Igen, a fehérje lenne fontos, de rohadt vékony vagyok így zsír is jöhet. 16/F

2021. dec. 31. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Fokozatos egyénre szabott edzésterv kell,jobb étrendel,célhoz megfelelően.

Célszerű egy személyi edző felkeresése kezdetekben.

2021. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Google: otthoni edzésterv kezdőknek


Ne zabálj be mindent rögtön, mert csak kövér leszel.

Ha csak otthon tudsz edzeni akkor sok fekőt kell nyomni egy idő után, feldolgoznám magam 200-300 darabra hetente 3-4x. Mellé nem ártana olyan súlyzókészlet ami szerelhető, legalább egy 15 kilóig. Még ajánlanék egy húzódzkodórudat is.

2021. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy azt kihagytam, hogy idővel fekvőből érdemes átállni egykezes fekvőkre, ha a sima már nagyon megy.

Ajánlom még a fegyencedzés c. könyvet, töltsd le valahonnan.

AZ otthoni edzés alapja a fekvőtámasz.

Le fognak itt pontozni, de de ha más nincs akkor ez a leghasznosabb gyakorlat amit csinálni tudsz a húzódzkodás után.

Ha már megy az edzés egy ideje és elég keményen bírsz edzeni akkor mehet több kaja, mellé fehérjepor ha tudsz beszerezni magadnak. Tizhenhat évesen ez is jó lesz, gondolom a pontosan kiszámolt étrendet nem tudod még magadnak megengedni.

Szóval idővel több kaja, kemény edzés. Ettől nagyobb leszel.

2021. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent bezabálni nem kéne; cukor, étolaj, glutén minimum felejtős
2021. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!