Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közben szédülés, fejfájá...

Edzés közben szédülés, fejfájás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és itthon szoktam edzeni, általában Pamela Reif videóira. Azonban gyakran azt tapasztalom, hogy edzés közben mintha bedugulna, zúgna a fülem, a látásom talán mintha kicsit elhomályosodna, kicsit bizonytalanná válok, fáj, feszít a fejem és mintha kicsit szédülnék.

Ez általában akkor jelentkezik, ha a földről fel kell,hogy álljak, mert egy fekvő gyakorlat után mondjuk guggolás jön, vagy ha sokat kell ugrálnom egyszerre, vagy olyan gyakorlatot kell végezni, ami jobban igénybe veszi a szervezetet. Ez normális dolog?

Egyébként pánikbeteg vagyok és elég hypochonder, amikor elkezdem érezni ezeket a furcsa dolgokat rögtön bepánikolok és csak romlik a helyzet.



2022. jan. 4. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy vérnyomásmérőt.
2022. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Valószinüleg ilyenkor lemegy a vérnyomásod. Nekem is szokott lenni ezdés közben, meg mikor hirtelen felkelek az ágyból. Nem kell pánikolni, egyél ezdés előtt, ne rögtön előtte de ne legyen üres a hasad nálam általában akkor van.
2022. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pingin válasza:
89%
Az is lehet, hogy alacsony a vércukor szinted.
2022. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyak/gerinc probléma is lehet
2022. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet vercukor problema, ilyenkor probald ki hogy eszel egy szem szolocukrot.
2022. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korona
2022. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leesik a vércukor szinted
2022. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!