Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét és egyebet...

Milyen fehérjét és egyebet fogyasszak edzéshez?

Figyelt kérdés
Nem rég( nincs féléve) kezdtem el újra edzeni és kezd elfogyni. Eddig ezt hasznaltam: BioTechUSA protein power drink powder with creatine and sweeteners. Ez nem tudom mennyire jó egyébként.. Ha jó akkor maradnék ennél. 19 éves lány vagyok aki mily meglepő fenékre edz. Mivel suliba járok így az időm nem mindig engedi hogy mindig elég mennyiségű táplálékot vigyek be bármennyire is igyekszem,ezért is gondoltam hogy kell nekem. Emellett nem tudom hogy mire van még esetleg szükségem.

2022. márc. 24. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Na most akkor tállálékkiegészítős kérdés mégis maradhat a fórumban,vagy hogy van ez?

Kezdő edző lány,fenékedzés,kreatin,fehérje...jujj de sokszor trollkodtak már ezzel.

2022. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Kik trollkodnak meg miért ne maradhatna? Komoly kérdés volt mert szeretnék többet megtudni.
2022. márc. 24. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Szinte mind1 milyen feherje. Azis jo amit eddig ittal. Nezd meg mindig az osszetevoket.
2022. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!