Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan változtassak ezen?

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Tudom, rettenetesen gyenge vagyok, de jelenleg maximum 5 db fekvőtámaszt tudok megcsinálni egyhuzamban, egyszerűen nagyon gyengék a karjaim. Nem tudom hogyan fejleszthetnék ezen, ha még a fekvőtámaszozást is alig tudom megcsinálni. Arra gondoltam, ha naponta tennék érte valamennyit, akkor csak javulhat idővel. Az tényleg segíthet, ha minden nap megcsinálok x db fekvőt? Hány darabbal kezdjek és mikor emeljem a számot?

2022. ápr. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek jó ez, ha mindennap megcsinálod azt az ötöt, amit bírsz, aztán másnap lehet kétszer öt, vagy háromszor, köztük némi pihenővel. A számot addig úgyse tudod emelni, amíg nem tudsz többet megcsinálni (a szabálytalan fekvőnek meg nem sok értelme van), majd ha megy több, hát hadd menjen. Csinálhatsz női fekvőt is, meg kis kézisújzóval gyakorlatokat.

Hajrá!

2022. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy fekvőtámasz progresszió: https://www.youtube.com/watch?v=ze4qofHM20k

Mellé pedig mehetne fekvenyomás rúddal.

2022. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj 3-4x annyit amennyi megy 1-2 perces pihikkel. De nem artana mindenre edzeni akkor mar.
2022. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!