Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzés vagy a...

Teljes testes edzés vagy a felsőtest-alsotest bontás a hatékonyabb (heti 2 felsőtest-2 alsotest edzés)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudom itt megreformaljak a testepitest teljesen 😀 aztan meg jon a kovi kerdes h miert nem fejlodok 😅
2022. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
8 éve edzek, csak az első 2-3 évben edzettem bicepszre, azóta nem. Azért írtam, hogy szemléltessem, hogy mindenki más. Nekem konkrétan a lehető legkoncentráltabban, kis súlyok mellett is teljesen bedurran a bicepszem. Sokkal gyengébb az az izomcsoportom, mint a többi. Míg a legtöbb izomcsoportom erőben sokat fejlődött, a bicepszem szinte semmit. Ennyi év után sem tudok 15 kg fölé menni súlyban egykezes bicepsz gyakorlatoknál. Próbáltam rá edzeni, de felesleges. A többi gyakorlattól annyit kap, hogy külön edzés nélkül is izomlázam van a bicepszemben. De például az egyik edzőtársamnak meg a vádlija ilyen. Felhúzásnál van hogy a vádlija miatt dől ki. Nem tud 2 kilométert sem lesétálni futópadon, mert a végén már annyira ég a vádlija hogy utána meg se bír mozdulni. Pedig ő is edz már vagy 5 éve. Ez ilyen. Mindenki tudja hogy jelentős különbségek vannak ilyen téren az emberek között, legalábbis ha már edz egy ideje akkor biztos, mert ezek ki fognak jönni.
2022. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Es mekkora a karod? Hany cmel meg kgval? 😀 En 15 eve nyomom de mindig van heti 2-3 bicepsz meg tricepsz gyakorkat.
2022. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43 centi volt kb. fél éve, gondolom most is annyi.
2022. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Felső alsó push pull

Vagy hát-mell-váll és láb-kar

2023. szept. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!