Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítésben tényleg a...

A testépítésben tényleg a táplálkozás a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Akkor hogy van az, hogy a börtönök tele vannak gyúrós emberekkel és izmot építenek? Vagy valójában a börtönökben "összeesnek" az emberek?

Kétlem hogy ott tudja számolni a kalóriákat, meg meg tud enni 3500 kalóriát 2 szeres fehérje és 4 szeres szénhidrát mennyiségben megfelelő vitaminokkal és ásványi anyagokkal!

Most akkor a börtönben kamu hogy izomagyak vannak bent. Vagy az edzés táplálkozás van túlértékelve?



2022. jún. 25. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Igen,de nem mindegy hogy milyen minőségű.

A börtönökbe bejut a kox is,nem hiába hívnak egy közkedvelt kox-ot cigánykoxnak,vagy börtönkoxnak. (Nevét direkt nem írom le)


Ha megnézed a a börtönbe lévő gyúrósokat láthatod hogy legtöbbje kétajtós vizesballon,és fedett. Szerinted az egészséges tudatos táplálkozástól van?

2022. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Kox kaja pihenés, bent ez mint adott
2022. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem a táplálkozás a legfontosabb. A táplálkozás ugyanolyan fontos, mint az edzés, az edzés pedig ugyanolyan fontos, mint a regeneráció. Ezek hármon egyformán fontosak. Ha csak egy valamelyik nem stimmel, akkor már nem fogsz fejlődni. Hiába van tökéletes étrended, prémium élelmiszerek, marha steak lazaccal, célnak megfelelő kalóriabevitel, 2.5 g/tskg fehérje, ha szar az edzésed, nem leszel izmos.

A börtön pedig nincs tele izomagyakkal, ne a filmekből induljak ki. Évekkel ezelőtt munkámból kifolyólag gyakran találkoztam frissen szabadult elítéltekkel, és egyikőjüknek sem volt túl jó állapotban, maradjunk annyiban. Az tény, hogy a rabok sok mindent nem tudnak csinálni bent a gyúráson, a zabáláson és a henyélésen kívül. A fegyházkaja abszolút bőséges és kiadós, megint csak ne a amerikai börtönfilmeket képzeld el, ahol száraz kenyeret és répafőzeléket etetnek az elítéltekkel. Ráadásul bent nagyon megy az, hogy a cella legkeményebbje konkrétan elveszi az alattvalók kintről kapott kajáit, ami nem kevés kalóriát és tápanyagot jelent. Továbbá az is igaz, hogy a raboknak kintről rejtve beküldik a kokszot.

2022. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Kötelező a munkavégzés is.Nem csak henyélnek meg gyúrnak.

2022. jún. 25. 19:34
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Én amikor a Csillagban ültem a fegyházasok közt volt nem is egy faszi 60 as karral, és nem zsír volt. És ez nem kamu, többször találkoztam vele mikor mentek sétálni, mi meg a büfé előtt álltunk, bent a nagy csillagban. Sokan azt se vágják miért csillag a neve. Akkora embert azóta se láttam még konditeremben sem. Sokan gyúrnak bent, unalom miatt is, meg a hierarchia miatt. Persze vannak átlagos kinézetű emberek is. Kox az beszerezhető. Meg szinte bármi.
2022. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ne az amcsi börikből indulj ki, nézd meg pl M. Richárdot. Egy rommá kokszolt "testépítőként" (azért idézőjelbe mert igazából nem volt az) ment be a sittre, 1 hónap múlva minden izmát elvesztette.
2022. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Orvosi igazolással nem kötelező dolgozni 😉
2022. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

És van olyan akinek van orvosi igazolása és nem kell dolgoznia, de mellette meg sz.rrá edzi magát? :) Nem veszti így el a hitelét az orvosi igazolás? :)

2022. jún. 25. 20:20
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem konkrétan leszarják.
2022. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem mindenhol van konditerem vagy épp engedélye rá, a zárkában edzenek. Csillagban egyébként van. Én is így nyomtam. Azt hitték koxolok, nőttem mint a gomba a xar kajától is.
2022. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!