Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítésben tényleg a...

A testépítésben tényleg a táplálkozás a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Akkor hogy van az, hogy a börtönök tele vannak gyúrós emberekkel és izmot építenek? Vagy valójában a börtönökben "összeesnek" az emberek?

Kétlem hogy ott tudja számolni a kalóriákat, meg meg tud enni 3500 kalóriát 2 szeres fehérje és 4 szeres szénhidrát mennyiségben megfelelő vitaminokkal és ásványi anyagokkal!

Most akkor a börtönben kamu hogy izomagyak vannak bent. Vagy az edzés táplálkozás van túlértékelve?



2022. jún. 25. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
3, te túl sok filmet nézel🤣 Egy ilyen gyenge rablásért hogy a menő elveszi a másik csomagját, olyan 8-10 év letöltendővel jutalmazzák, nem nagyon merik már bevállalni, régebben volt jellemző inkább.
2022. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Anno a beosztottam volt egy csávó, aki 6 évet húzott le Márianosztrán. Ő mesélte, hogy nem kellett "elrabolni" a csicska csomagját, hanem szépen elkérte, és ha az nem akarta odaadni, akkor annak következményei voltak. Mondta, hogy volt olyan, hogy többen rászálltak egy srácra, és elnyomták, nem engedték edzeni, elvették a cigijét, és hasonló finomságok. Persze hogy ebből mennyi az igazság, és mennyi a mese, azt nem tudod, nem vagyok egy tetves féreg, nem ültem börtönben, nem tudom megerősíteni a hallot információt.
2022. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

A börötnben is van szteroid. Be lehet vinni különböző módon. Edzeni is lehet, de ahogy egyre szigorúbb fokozatba és a fokozaton belül szigorúbb rezsimbe kerül valaki úgy egyre kevesebb a kedvezmény.

A kaja egyébként nem kevés, bár nem a legjobb minőségű. De ha valaki zabál mint a disznó mellé meg edz valamit, akkor is szed fel izmot, csak mellé jó dagadt lesz, de ez őket nem érdekli.

Amúgy a zárkában is lehet edzeni például fekvőtámaszokkal, vödröt emelgetik bicepszre, tolódzkodás (ott ez "tolonc" néven megy), stb.

Nehezíteni is lehet az edzést úgy, hogy egyik a másik hátára ül mondjuk fekvőtámasznál. Jellemzően a kisebb, gyengébb fizikumú elítélt az "edzőtárs", aki a hierarchia alján van. A sitten van udvar is, kötelező kiengedni a szabad levegőre még a magánelzárást töltő elíteltet is, az udvaron meg szokott lenni ilyen hevenyészett tolódzkodó állvány. Tehát ott is edzhet ha akar. A BV-ben amúgy van börtönbolt, ott is vásárolhatsz, de jóval drágábban és nem effektíve készpénzben megy a dolog.

Egyébként ha rászállnak páran valakire és elszedik a csomagját meg zsarolják és a kinti rokonakkal utaltatnak maguknak pénzt, hogy békén hagyják a "verebet", akkor lehet dagadni bent szépen.

Gusztustalan egy hely.

2022. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
Aki lepontoz mindenkit elárulná mit érez?
2022. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le a válaszokat.Biztos nem ért egyet az illető a dolgokkal, vagy azt hiszi ő jobban tudja a választ :)

Szóval akkor alapból tök mindegy a kajálás.Aki tömi magát és edz izmosodni fog és zsírosodni is.

Komoly izmokat és komoly szintig viszont csak precíz étkezéssel edzéssel és pihenéssel lehet eljutni.Mondjuk semmiféle "cucc" nélkül.

Ez a különbség a "gyúrás" és a "testépítés" között :)

2022. jún. 25. 22:06
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Ezt meglepően korrekten foglaltad össze, így igaz.
2022. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően az edzés a legfontosabb utánna szorosan követi a kajálás és a pihenés.


Amit börtönökről látsz azoknak egy nagyrésze film nem pedig a valóság. Lehet látni pár embert aki izmos de sokan szereket használnak mivel nem minden börtönben van konditerem biztonsági okok miatt. Ezen fellül akik börtönbe vannak azoknak sok idejük van erre és mint unaloműzés céljából is edzenek

2022. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

A testépítés életforma. Ha jól csinálod (edzés, kaja, regeneráció), akkor koksz nélkűl is össze tudsz rakni egy vállalható fizikumot.

Ne a börtöntöltelék legyenek a referencia és relevancia.

2022. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!