Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Havi 27 000 vagy évi 264 000...

Havi 27 000 vagy évi 264 000 forintos terembérlet, az kifejezetten drága, nem? Ennyi pénzért mit kell tudnia egy teremnek, mi az ami elvárható?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
De nagyon draga, inkabb kondiparkot valasztom
2023. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak összehasonlításképp ennyi pénzért a Power Builder szakedzői a privát termükben egyénileg foglalkoznak veled személyi tréning keretén belül, és célzott edzéstervet programoznak rád heti felülvizsgálattal. Te ennyi pénzért ehelyett majd bemehetsz egy valamilyen terembe, ahol fogsz tudni mell-bicepszezni, meg futópadozni füllhalgatóval a fejedben. Én Budapest belvárosában élek jelenleg, de hogy ennyi pénzért egy sima kondibérletet meg nem vennék, az biztos.
2023. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én jelenleg olyan helyre járok a XX. kerületben ahogy 17.900 a havi bérlet és minden van, elképesztően modern…


Ez a még drágább terem, amiről a kérdésben írok az a flexgym.


Igazából az oldaluk annyira nem szimpi, de van egy konkrét személyes oka, amiért gondolkodom rajta hogy átmegyek oda… Csak kiváncsi vagyok, hogy mi az ami elvárható ennyi pénzért.

2023. aug. 6. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem pontosan értem, hogy mit akarsz elvárni egy konditeremtől. Ha szaunát, meg szoláriumot, meg egyéb konzum baromságot, akkor nem pontosan értem, hogy miért egy konditerem keretén belül akarod ezeket megélni. Ha te is azért járnál konditerembe, hogy minden izomcsoportodat megdolgoztasd, meg hogy erősödj és izmosodj, akkor emiatt nem kell 27 ezer forintos bérletárú termekbe járni. Ennél sokkal-sokkal olcsóbban találsz termeket.
2023. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Irreális. Én egyedül akkor fizetnék többet, ha akkora méretű terem lenne és olyan mennyiségű géppel, hogy soha nem lenne zsúfoltság érzése az embernek.
2023. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Én vidéki pinceteremben havi 3500-ért edzek.
2023. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Irreálisan sok.


Miskolcon az M1 fitnessben is olcsóbb a bérlet, pedig az a terem konkrétan világszínvonalú. De még ott is "felesleges" bérletet venni, mert nem használod ki még a negyedét sem a teremnek.

2023. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fizetnék ennyit, ha egy nagyon jól felszerelt terem lenne mind funkcionális edzésre, mind szabad súlyokkal, mind az alapvető gépekkel, ha lenne jól működő/tiszta szauna és spa rész felár nélkül, és bizonyos fokú exluzivitás - tehát nincsenek sokan, nem kell verekedni a helyért, edzek ahogy akarok stb.
2023. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!