Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Széles vagy szúk fekvenyomásal...

Széles vagy szúk fekvenyomásal érdemes kezdeni egy push edzésen belül?

Figyelt kérdés
Egyiket se tudom nélkülözni az előbbi a legjobb mell az utobbi a legjobb tricepsz gyakorlat ,hogyan csináljam hogy ne menjen egymás kárára? Érdemesebb inkább szélesel csinálni aztán szűken? 3 szett széles 2 szett szűk jó lehet? Utána még lenne egykezes ferde pados nyomás is
jan. 10. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Ahogy neked jó. Váltogathatod is edzésről edzésre, tényleg mindegy.
jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Továbbra sincs ilyen, hogy "legjobb gyakorlat". Ha már muszáj mindkettőt csinálni egy edzésen belül, én a széles fogásúval kezdenék.

Kb. zéró az esélye, hogy ne menjenek egymás kárára. Ha beleadsz mindent a fekvenyomásba, utána a szűknyomásnál már nem tudsz akkora súlyt használni, és fordítva.

jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt csinálnám én is amit az 1es mond hogy váltogatnám


egyszer egyikkel kezdenék kövi edzésen meg másikkal

jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Legjobbnak nem mondanam, sot nem is csinalom. Sztem a homlokraengedes + csiga sokkal jobban hozza. Mondjuk a rudas fekvenyomas se a legjobb mellgyakorlat 😃 osszetett gyakorlatnak szamit. Egykezes fekvenyomas, eloredolve tolockodas es tarogatas dolgoztatja meg legjobban ha celzottan edzel
jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!