Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet javasoltok?...

Milyen edzéstervet javasoltok? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit fogyni, és kidolgozottabb izmokat elérni. Elsősorban felsőtestre szeretnék gyúrni egy kicsit.

Milyen otthon is elvégezhető edzést javasoltok?

Nem tudom, ilyenkor milyen adatokat szokás megadni, nem biztos, hogy a magasság és a súly elég, de azokat tudom.

174 cm/83 kg

17/F


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. febr. 10. 22:10
 1/4 Osynho ***** válasza:
Vagy fogysz, vagy izmosodsz. Egyszerre nem megy a kettő. Max, ha nagyon edzetlen és túlsúlyos vagy, de akkor is csak egy bizonyos szintig.
2013. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a felvilágosítást. Akkor szerintem előbb egy kicsit fogyni kéne, utána pedig izmosodni/szálkásodni. Mit javasolsz?
2013. febr. 10. 22:25
 3/4 poiu ***** válasza:
MEEEEEGY! 174/83-ról nem szálkásítani kell, hanem fogyni. Szerezd be a fegyencedzést és ess neki. Tudsz egyszerre fogyni és izmosodni - persze, amint az első írta, csak addig, amíg el nem éred az elit szintet. De addig van pár éved :-)
2013. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:

Elsősorban az étrendet kell rendbe rakni. A sok felesleges, rossz minőségű szénhidrátot elhagyni (fehérliszt, cukor), zsíros ételeket kerülni. Több fehérjét fogyasztani csökkentett szénhidrát mellett. Mindjárt jön Montez és leírja a tutit. :D


Aztán főként aerob mozgás kellene heti többször (futás, kocogás, úszás, biciklizés), közben elkezdheted a saját súlyos edzést otthon.

2013. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!