Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen otthon végezhető...

Milyen otthon végezhető edzést ajánlotok? (kar - mellkas - hasfal "kockahas" jelentősebb elérésére esetleg szálkásításra)? Már pár hónapja csinálom, de csak napi 100 fekvő + 50 hasprés/felülés + kb 30 perc futás.180cm és 62kg vagyok. (22/F)

Figyelt kérdés
Nem fogyóztam soha, és nem is szeretnék fogyni mert nincs miből. Hízni sem, egyedül csak az izmom akarom növelni.

2013. máj. 4. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosítanék azzal, hogy hízni természetesen oké, de az izom miatt történjen. /Nincsenek felszereléseim, szóval inkább a leírtak pontosabb/jobb gyakorlatszámait kérném tőletek./
2013. máj. 4. 23:02
 2/6 anonim válasza:
Egyél sok fehérjében gazdag ételt.. És a futást is növeld meg egy órára mert az szálkásít.. lehet hogy kicsit többet csinálnál mindenből akkor jobb lenne.. de egy kis segítség ird be youtube-ba hogy "bar brothers" és ott van ilyen edzés amit ajánlanak én azt szoktam csinálni.
2013. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb tömegnövelő étrend kell és kemény edzés, hogy legyen izomtömeged. Zsírosodás nélkül nem tudsz izmot növelni, csak az extrém ektomorfok. Végezd a fegyencedzést vagy súlyzós edzést. Ha lesz nagyobb izomtömeg, akkor szálkásító diétával és az edzések melletti plusz aerob edzésekkel leszálkásítasz és lesz kockahas. De egyszerre nem megy.
2013. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kis kézi súlyzó,fekvőtámasz,felülés,hasprés,felhúzódzkodás,
2013. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kis kézi súlyzó??? Kis súlyzóval minek bohóckodni ember? Azzal semmi izom nem lesz!
2013. máj. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát semmi :)
2013. máj. 12. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!