Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf táplálkozás, edzésterv?

Ektomorf táplálkozás, edzésterv?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 168cm magas, 66kg, 25cm-es a karom, es ez szerintem őrült vékony, nagyon zavar. Elkezdtem edzeni, alap gyakorlatokat itthon, de hatástalannak érzem, pedig heti 4x minimum csinálom fél óra hossza. Itthoni edzés is jó, vagy inkább terembe menjek (oda nem szívesen mert nagyon kezdő vagyok) milyen súlyokkal, milyen gyakorlatokat és milyen időtartammal javasoljátok? Valamint mit sportoljak? jelenleg úszok néha kosarazok.. Edzésterv mellett milyen étrendem legyen? Nagyon sok húst eszek, de elég rendszertelen az étkezésem valamikor irreálisan sokat eszek, de valamikor meg alig eszek egész nap..

2013. dec. 14. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem: [link]
2014. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Wark150 válasza:

Üdv!


Nekem is tanács kellene privátban ha van valaki.

2014. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!