Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért gondolják magukról a...

Miért gondolják magukról a testépítők, hogy különbek a többi embernél?

Figyelt kérdés
Gyakran szembeállítják magukat a tévénéző, lusta, elhízott emberekkel, és természetesen azzal a végkövetkeztetéssel, hogy a testépítők a jobbak, egészségesebbek. Mindannyian ismerünk elhízott, de szép kort megért nagymamákat, nagytatákat. Ez cáfolja azt az érvet, hogy a lusta, egészségtelen életmód korai halállal végződik. De a testépítők sincsenek védve mondjuk az autóbalesetektől, melyek végtagamputálással járhatnak, bénulással stb. Mi az, amitől a testépítés megvéd az életben?
2014. máj. 14. 21:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minden mondatod következetlen, alaptalan, irreleváns.
2014. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Itt a baj tényleg nem kicsi!
2014. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolják. Van még kérdés? :)
2014. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ki válaszolja meg, hogy mi az a rossz dolog az életben, ami nem történhet meg egy testépítővel? Ha már úgy lenézik az elhízott, tévénéző átlagembereket...
2014. máj. 14. 21:21
 5/47 Andi80018 ***** válasza:
94%
igen, a testépítők azért edzenek, mert azt gondolják, hogy 200 évig fognak élni, minden baleset nélkül. Mivaaaan?
2014. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
De most írtuk, hogy nincs lenézés. Nem véd meg az életben, nem is írta senki.
2014. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%

A TV előtt fekvő,elhízott emberek meg a testépítőkre vicsorognak hogy kokszosok meg úgyse erősek.

Legalábbis a hülyébbje.

Értelmes ember a sajat életét éli és nem foglalkozik másokkal.


De akarhogyan is nézzük az sokkal becsülendőbb ha valaki harcol magáért minthogy döglik és szemetet fal.

2014. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%

Én például otthon edzek, nem pedig sétálgatok mindenfelé, még a teremig se kell elmenni, így kevesebb az esély, hogy elüt egy autó. na erre varrjál gombot!


Amúgy arányokról hallottál már?

2014. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Andi80018 ***** válasza:
És a testépítők totál leszarják, hogy ki néz tévét, elhízva. :-) Valószínűleg azért gondolod,hogy különbnek érzik magukat, mert ők foglalkoznak a külsejükkel, és ez jöhet le. De attól még nem néznek le senkit, mert nem ezzel vannak elfoglalva.
2014. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
94%

De most mi a bajod, valami sérelmed van? :D


De igen, az elhízás, mozgásszegénység statisztikailag egyértelműen egy nagyon nagy rizikófaktor.


"Mindannyian ismerünk elhízott, de szép kort megért nagymamákat, nagytatákat. Ez cáfolja azt az érvet, hogy a lusta, egészségtelen életmód korai halállal végződik." Aham, ez egy baromság. Én meg láttam 84 éves tatókát, aki 14 éves kora óta láncdohányos, cigi, kolbászvastagságú szivar, minden megy nála. És láttam már 34 éves, tüdőrákos embert a klinikán, aki életében nem dohányzott. Ezen az alapon ez cáfolja azt, hogy a cigi káros, rákkeltő, és egyéb krónikus hatásai is vannak, nem igaz? Nagy lósz4rt barátom. statisztikai következtetéseket nem ismerek egy embert alapon vonunk le. A sportolás pedig bizonyítottan kedvez az egészségnek. Az extrém szélsőségektől tekintsünk el, mert régen túl vannak már az ésszerűség határán, de nem is a szélsőségekre szokás gondolni, amikor valakit jellemzünk tudod.


Nincsenek védve az autóbalesetektől, hát istenem, valóban nem :D Semmivel sem tudod szupermenné változtatni magad, gyúrással sem.Sőt, golyóállóak sem lesznek, nem fognak 500 évig sem élni, nem tudnak villámokat sem szórni majd, repülni sem repülnek. Így már tényleg semmi értelme a sportnak, abba is hagyom, pedig ezért csináltam.


Vannak s3ggfejek, igen, testépítésben is, kéretik nem a néhány s3ggfej alapján jellemezni mindenkit, köszönjük.

2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!