Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én most ezt az edzést követem...

Én most ezt az edzést követem már 2 hete, de nem látok változást. Mikor lesz? Vagy jo-e amit csinalok?

Figyelt kérdés

Hétfő : Mell,bicepsz,has

Kedd : Tricepsz,Hát,has,mell

Szerda : Alkar,láb(vádli,comb),has,mell

Csütörtök : Mell,bicepsz,has

Péntek : Tricepsz,hát,has,mell

Szombat : Alkar,láb(vádli,comb),has,mell

Vasárnap : vasárnap mindigazt edzek amihez kedvem van egykisbicepsz,mell,láb stb. Amihez kedvem van.

Hogyha furcsáljátok hogy ilyen sokat edzek mellre,hasra az a nyár miatt van.



2014. máj. 25. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Az izmoknak hagyni kell regenerálási időt...


Azt meg felejtsd el, hogy 2 hét alatt leszel izmos. Sőt, már a nyárra sem leszel az. Még előző évben kellett volna kezdened, ha a mostani nyárra akartál valahogy kinézni...

2014. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Mit vársz két hét alatt?:-)

2. Sza r a terved. Nem kell ennyi edzés.

3. Kell étrend is.

2014. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben ,de akkkor valami étrendet tudtok?

Most meg agusztusig szeretnek valami kinezetet ez megvalosithato?

2014. máj. 25. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Havi nettó 1kg izomtömeg jöhet, az is csak eleinte. Tehát most nyárra nem leszel izmos, de pici látszódni fog. Olvasnivaló- sárga kapszula. Keress rá, töltsd le.
2014. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem akarok semmi bogyót szedni,anélkül nem megoldható?
2014. máj. 25. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki irt bogyókat?:-) a sárga kapszula egy könyv címe.
2014. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 *Glissade* ***** válasza:

Ha beveszed a sárga kapszulát megvilágosodsz az edzés és a táplálkozás elméletét illetően. Ami egy köny.

Ha nem olvasod el ugyanilyen tudatlan maradsz.

Neo!

:D

2014. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
heti 4-5 edzés elég, hétfő mell-váll-has, kedd bicepsz-tricepsz-has, szerda hát-láb-has, 4-5 nap után 2napot pihensz és kezded újra attól a naptól ahol abbahagytad. Az izmosodás nem egy-két hónap, nekem 6 évbe telt szerek nélkül mire elértem azt az izomtömeget, amit szerettem volna, lassú folyamat volt, de mostmár megérte. Ha van lehetőséged rá, járj el úszni is, az nagyon jó, és nem lesz kötött izomzatod, ami gátol a mozgásban
2014. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kajákról annyit, hogy iktasd ki az egészségtelen ételeket és térj át a zöldségekre, gyümölcsökre, párolt húsokra, zsír nélkül sült húsokra, halakra.
2014. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!