Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő edzésterv?

Tömegnövelő edzésterv?

Figyelt kérdés

Itthon szeretnék tömeget növelni. Vam egy fekvenyomó padom lábazó résszel és tárogatórésszel (ilyesmi: [link] egy egyenes és egy francia rúd+2db kézi súlyzó. összesen 150 kg súly. 1,25kg-os, 2,5kg-os, 5kg-os,10kg-os és 20kgos darabok. 3 vagy 4napos edzésterv érdekel.


Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jún. 12. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem létezik olyan, hogy tömegnövelõ edzés. tömegnövelõ étrend az van.
2014. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ettől még nem fogsz tudni tömeget növelni. Tömegnövelő étrend kell és nem edzésterv.
2014. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az étrend megvan csak kellene tudnom hogy ezekkel milyen gyakorlatokat végezzek? meg hogy inkább kis sullyal sokszor vagy inkább minél többel(persze szabályosan)
2014. jún. 12. 11:12
 4/11 anonim ***** válasza:
olvass sárgakapszulát és alapismereteket body.builderen
2014. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hmm kíváncsi lennék arra az étrendre
2014. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kérdésre válaszoltok...KIVÉVE amire kellene...-.-


A kérdés annyi hogy 3-4napos edzésterv a fent említett cuccokkal. ennyi! étrendet neten találtam de edzéstervet amihez csak ezeket a cuccokat használnám olyat NEM mert mindhez van olyan gyakorlat amit nem tudok ezekkel csinálni...szóval egy értelmes ember akinek ez eljut az agyáig hogy edzésterv kell nem étrend meg belekötés az emberbe segíthetne...Köszönöm

2014. jún. 12. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd hogy valaki itt ismeretlenül, a te felszereléseidet figyelembe véve írni fog neked edzéstervet, és valljuk be hülyeség is lenne. Ha van egy kis tapasztalatod az edzés terén, akkor fogod magad, összegyűjtöd a gyakorlatokat amiket el tudsz végezni otthon, és egy izomcsoportot leedzel megfelelően 2-3-4 gyakorlattal és ennyi az egész. Feleslegesek a netes és az egyéb edzéstervek. Lényeg h bombázd le az izmod és ennyi.
2014. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ne várd hogy valaki itt ismeretlenül..."


Ő a gyakori kérdéseknek ez a lényege...de lehet hogy tévedek...elnézést többet nem kérdezek semmit.

2014. jún. 12. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdezéssel van a baj, hanem azzal h értelmezni sem tudtad amit írtam. Ha otthon lennél a sportban akkor értenéd h mire írtam ezt. Nem úgy értem h itt csak akkor segít bárki is ha ismeri a másikat, hanem a te testfelépítésed, edzésmúltad stb...ezekre értettem h nem ismer ilyen téren senki, és egy normális személyre szabott edzéstervet csak akkor lehet leírni, ha ismered a másikat, edzettél vele, tudod mire képes, mely gyakorlatokkal nincs gondja. ( itt gondolok pl arra hogy esetleg valamelyik ízületed érzékeny egy gyakorlatra...)
2014. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8perc 53tól nagyon jól összefoglalja ez a kölök, amit próbál elmagyarázni az előttem szóló:

[link]

2014. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!