Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő edzésterv?

Tömegnövelő edzésterv?

Figyelt kérdés

Itthon szeretnék tömeget növelni. Vam egy fekvenyomó padom lábazó résszel és tárogatórésszel (ilyesmi: [link] egy egyenes és egy francia rúd+2db kézi súlyzó. összesen 150 kg súly. 1,25kg-os, 2,5kg-os, 5kg-os,10kg-os és 20kgos darabok. 3 vagy 4napos edzésterv érdekel.


Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jún. 12. 10:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Na hát miért nem ezzel kezdted?

Semmilyen ízületi se hasonló problémám nincs,188cm magas és 75kg vagyok. 16éves és most kezdeném az edzést hogy izmosodjak és ehez rokonom régi felszerelését (lásd fenn) kaptam meg születésnapomra. Kérdeztem milyen edzés ajánl de ő nem ért hozzá annyira azt mondta. Ő csak csinált néha valamit, nem a fejlődés volt a célja. Nem is látszik fejlődés. Egyéb szükséges információ?

2014. jún. 12. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!