Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha minden nap 20-40...

Bia678 kérdése:

Hogyha minden nap 20-40 percig (persze rövid pihenökkel) hasizom gyakorlatokat csinálok, akkor mennyi idö alatt fog meglatszani?

Figyelt kérdés
Kb. hány nap vagy hét mùlva? Esetleg személyes rapasztalatok? Amugy làny vagyok és nem bodybuilder akarok lenni :D

2014. júl. 1. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nem a felüléstől lesz kockahasad, hanem a diétától, meg a kardió edzéstől. a hasizom edzés másodlagos, szóval attól nem fog lemenni a hasadról a zsír.
2014. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de nem azt szerettem volna tudni, hogy mivel megy le a hasamról a zsír, hanem hogy mennyi idö alatt látszana meg, ha annyit edzek amennyi a szövegben van :D
2014. júl. 1. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:

ha nincs rajtad zsír, akkor már látszania kell. ha meg nem látszik akkir van rajtad zsír. azt pedig csak az előbb említett módon tudod eltüntetni, hogy látszanak a kockák.

én elmondtam a lényeget, próbáltam segíteni, más vagy hozzás sem fog szólni, vagy lehülyéz, mert egyébként a kérdésed is hülyeség...

2014. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemkell minden nap. Elég heti egy-kétszer de akkor odapörkölni rendesen. De kaja is kell hozzá.
2014. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értem most miért kezdesz el itt sértegetni, én csak azt mondom hogy az embernek, akkor is hogyha nincsen zsír a hasán, nem látszódik nagyon az izom, ha nincsen erösebben kidolgozva..
2014. júl. 1. 23:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem jó.

Elég heti 2-3 de intenzív edzés+ magas kalóriatartalmú tápanyagokban gazdag (vitaminok, fehérje, szénhidrát ) étrend.

Ha van még kérdésed írj! Jah és ne csak hasra eddz!

2014. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit az előttem szóló írt, az a dolog egyik fele. Ez kb 3-4 hónap, aztán jön a másik fele: továbbra is edzés, alacsony kalóriatartalom mellett, de magas fehérjebevitellel (azaz szálkásítás).


Egyébként a hasat heti 3-4x is simán lehet edzeni.

2014. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettötök válaszát, sokat segítettetek! :-)
2014. júl. 2. 09:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 20-40 percig tudsz hasazni akkor rossz hatasfokkal csinalod.


Heti 3x hasprés,labemelés,plank.

2014. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!