Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alapizomzat elérése saját...

Alapizomzat elérése saját testsúlyos edzésekkel? További lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is bocsánat ha rossz kategóriába soroltam a kérdést, de szerintem a testépítéshez tartozik. Na szóval el szeretnék érni egy alap izomzatot, de sajnos nincs rá lehetőségem hogy konditerembe járjak és súlyzógépeket vegyek így marad a saját testsúlyos edzés.. Jelenleg fekvőtámaszozok, és felülésezek, természetesen ebből nagyon sok gyakorlatot szóval különböző gyakorlatokat és kb. összesen 100-150 felülést/(és)fekvőtámaszt csinálok meg egy edzésen.. De szeretném kiegészíteni a edzéseimet plusz gyakorlatokkal, tudnátok nekem mondani jó gyakorlatokat? Természetesen tudom a fontos szabályokat e téren mert nagyon sok könyvet elolvastam, az étrendem megvan + a vitaminok és a megfelelő táplálékkiegészítők is, jelenleg arra lennék kíváncsi, hogy milyen gyakorlatok hatásosak? Tudom, hogy a saját testsúlyos gyakorlatokat csak egy bizonyos szintig lehet csinálni mert nem lehet ugye "növelni" a súlyt és egy szinttől tovább nem lehet fejlődni de szerintem (legalábbis úgy gondolom) ha azt a szintet elérem akkor lesz úgy egy "alap" izomzatom amitől többet nem szeretnék:)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! 17/f



2014. júl. 18. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd el a fegyencedzést, itt megtalálod az alapokat : [link]


Felülést nem ajánlom hogy csinálj, mert a derekad tönkreteszi. Inkább hasprés és lábemelés :-)


Egy alap izomzatot persze hogy ki lehet vele építeni :-)


Minden mást rendben látok.


Sok sikert :-)

2014. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mell-tricepsz: tolódzkodás, húzódzkodón tolódzkodás, gyémánt fekvő, reverse t-bar, hátsó támaszos tolódzkodás, +sok fekvő fajta

Hát-bicepsz: húzódzkodás mindenféle kéztartással, ausztrál húzódzkodás

Váll: fekvők, hindu fekvő, kézenállásból fekvő

Has, törzs: lábemelések, hasprés, felülés, törzsemelés, supermanek

Láb: guggolások, kitörés

És még nagyon sok más.

2014. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. júl. 18. 20:11
 4/4 anonim válasza:
Nem hogy alap izomzat, hanem egy komoly funkcionális erőszint, fitt forma elérhető.
2014. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!