Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem igaz, hogy nem lehet...

Nem igaz, hogy nem lehet egyszerre izmosodni és zsírt is veszíteni!?

Figyelt kérdés

Itt vagyok rá az élő példa!


6 hónap alatt szálkásító diétával lefogytam 12 kg-t, de mivel izom eleve nem sok volt rajtam, ezért a lábaim, karjaim már elég vékonyak voltak, de a hasamon maradt egy kis zsír, tehát úgy néztem ki, mint az etióp gyerek, miután megkapta a segélycsomagot.

A szálkásítást heti 3 súlyzóssal és heti 5 intervallum kardióval csináltam, 1 g, majd 0,5 g ch-val a vége felé.


Ezt meguntam, mert már zavart, hogy vékonyak a végtagjaim és elkezdtem egy óvatos tömegnövelést, 2,5-3 g ch val. Szintén heti 3 súlyzóssal, de már csak heti 2 kardióval.


2 hónap alatt 2,1 kg-al nőtt a súlyom, szemmel láthatóan izmosodtam, a karom körmérete is nőtt, a mellemen is látszik hogy már formája van.

Viszont a hasamról folyamatosan megy le a zsír, centivel mérve is hétről-hétre csökken a haskerületem és csúszik le rólam minden nadrág.


Így hát üzenem az ezzel a kérdéssel fogalakozóknak, hogy ne hallgassanak a sok "nagyokosra", hogy izomtömeget növelni és zsírt veszíteni nem lehet egyszerre, mert nem igaz!!! Lehet!



2014. nov. 22. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja, nem kardiózok, mert lusta vagyok .-)
2014. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!