Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet fokozni a tesztoszt...

Hogy lehet fokozni a tesztoszteron mennyiségét a szervezetben LEGÁLISAN?

Figyelt kérdés
Láttam ilyen kapszulát, arra azt írják itt, hogy nem jó. Tribulusra gondoltam először. Vagy ha dugok/hokizok az növeli valamennyit? És az igaz, hogy a cumóba ami kijön a brémből, abba van tesztoszteron? Miket kell enni, hogy nőjön a tesztoszteron szintem? Nagyon alacsonynak érzem. Olyat mondtak, hogy az edzés növeli. Én hetente 3x-4x edzek és nem nő. Vagy öregszek beindul a termelés? 17 éves vagyok amúgy és ne írja senki, hogy ilyenkor a legmagasabb, mert ez nagyon nem igaz. Akkor már mindenki dagadna az izmoktól aki ekkora gyerek!

2016. febr. 24. 20:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nekem is rossz a környezet, bár ez mást tészta. Ha lenne benne tesztoszteron, akkor bekeverném valamivel aminek aránylag jó íze van és letolnám. De biztos nincs, mert az élet nem ilyen könnyű.
2016. febr. 25. 21:30
 22/26 anonim ***** válasza:

Srác, gondolkozz már.

Én nem tudom van-e benne, de egy olyan cuccal, ami belőled származik, szerinted magasabbra tudnád vinni a tesztó szintedet, mint eredetileg volt? Ez olyan, mintha úgy akarnál tömegelni, hogy a levágott karodból eszel.

2016. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ja, de mi van ha mégis több van benne? Vagy valahogy megnövelem, hogy több tesztót lőjek ki, ha kicsapom. Szerintem szedek majd ilyen kapszulát, ha meg nem jó, akkor nézek valami érdekesebb dolgot.
2016. febr. 25. 23:06
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha lenne benne elég tesztoszteron, akkor nem érnél el vele semmit azzal, hogy megeszed. Fel kellene szívnod egy fecskendőbe, és beszúrni.
2016. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kéne ilyeneket írni itt, végén még valaki megcsinálja. :D :D
2016. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Akkor fingot ér az egész. Marad az orvos.
2016. febr. 26. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!