Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 hónapja járok konditerembe (? )

4 hónapja járok konditerembe (? )

Figyelt kérdés

Na szóval novemberbe kezdtem járni konditerembe elején edzővel hogy megtanuljam normálisan végezni a gyakorlatokat , az első 2-3 hónapba kb kalória minuszba voltam nem ettem szinte egésznap semmit, most kezdtem el 1 hónapja körülbelül komolyabban foglalkozni vele.Most általában 1. étkezésnek szoktam 3-4 tojást enni, 2. egy szendvics 100 g csirkével 3 . 100 g 200 g csirkemell 3. szendvics mégegyszer 4. általában az is 100 g rizs + 100 g csirkemell 5. 3 tojás . + edzésnapokon fehérje edzés után (30 g ) heti 3 x járok edzeni

Átalában mindig fejbe rakom össze miket fogok csinálni pl ezen a héten hétfő tricepsz mell

erre csinálom

-Fekvenyomás vízszintes padon

-Fekvenyomás pozitív padon

-Tárogatás kézisúlyzókkal pozitív padon (45 fok)

-Melltől nyomás gépen

-Tárogatás gépen


-Lehúzás kötéllel tricepszre

-Fordított fogású lenyomás tricepszre

-Hátsó támaszos tolódzkodás

-Tricepsznyújtás fej fölött egykezes súlyzóval


Szerda

Hát bicepsz


-Karhajlítás állva rúddal (francia)

-Beforgatás egykezes kézisúlyzóval

-Kalapács

-Keresztcsigás összehuzás bicepszre


-Húzódzkodás gépen

-Széles lehúzás gépen nyak mögé

-Széles lehúzás gépen mellhez

-Alsó csigás evezés


Péntek

Váll+láb


-Előre emelés k.súlyzóval

-Vállból nyomás

-Oldal emelés

-Hátsó váll gépen


-Combhajlító ülve gépen

-Lábtolás Vízszintes

-Súlykinyomó gépen

-Lábnyújtás ülve gépen

-Kitörés helyben


Nagyjából mindig ezeket csinálom , de próbálok új gyakorlatokat berakni , csak félek hogy nem végzem őket szabályosan :(


Na a kérdés hogy ezek után hol rontom el miért nincs váltózás 2 kg feljött ezalatt az 1 hónap alatt kb.. de semmi nem látszik 4 hónapja :( nem tudom hol rontom el ?



#edzés #hatástalan.
2016. febr. 24. 20:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#18 emlegetett itt 150-es guggolást, szerinte addig tabu a lábtoló, feszítő, hajlító gép... :D


Nem csak a felhúzás valóban, de fekvenyom egyenes, ferde padon (mell megvan), csinál fej fölé nyomást vállra, tricepszre egyaránt, kitörést, lábtolást, hátsó tolódszkodást, húzódszkodást (igaz, hogy gépen, de nyilván azért mert nem tudja saját súllyal), kalapácsot, két kezes bicepszet. Alap gyakorlatokból max. a guggolás, felhúzás, evezés (3 derék gyilkos) hiányzik, plusz a padlóról nyomás. Akkor mire is nem csinál legalább 2 alap gyakorlatot? Max hátra, de említettük neki kb. mind, hogy tegyen be egy evezést még.

2016. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Oké akkor változtatok kicsit rajta , köszi a válaszokat!
2016. febr. 27. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!