Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 hónapja járok konditerembe (? )

4 hónapja járok konditerembe (? )

Figyelt kérdés

Na szóval novemberbe kezdtem járni konditerembe elején edzővel hogy megtanuljam normálisan végezni a gyakorlatokat , az első 2-3 hónapba kb kalória minuszba voltam nem ettem szinte egésznap semmit, most kezdtem el 1 hónapja körülbelül komolyabban foglalkozni vele.Most általában 1. étkezésnek szoktam 3-4 tojást enni, 2. egy szendvics 100 g csirkével 3 . 100 g 200 g csirkemell 3. szendvics mégegyszer 4. általában az is 100 g rizs + 100 g csirkemell 5. 3 tojás . + edzésnapokon fehérje edzés után (30 g ) heti 3 x járok edzeni

Átalában mindig fejbe rakom össze miket fogok csinálni pl ezen a héten hétfő tricepsz mell

erre csinálom

-Fekvenyomás vízszintes padon

-Fekvenyomás pozitív padon

-Tárogatás kézisúlyzókkal pozitív padon (45 fok)

-Melltől nyomás gépen

-Tárogatás gépen


-Lehúzás kötéllel tricepszre

-Fordított fogású lenyomás tricepszre

-Hátsó támaszos tolódzkodás

-Tricepsznyújtás fej fölött egykezes súlyzóval


Szerda

Hát bicepsz


-Karhajlítás állva rúddal (francia)

-Beforgatás egykezes kézisúlyzóval

-Kalapács

-Keresztcsigás összehuzás bicepszre


-Húzódzkodás gépen

-Széles lehúzás gépen nyak mögé

-Széles lehúzás gépen mellhez

-Alsó csigás evezés


Péntek

Váll+láb


-Előre emelés k.súlyzóval

-Vállból nyomás

-Oldal emelés

-Hátsó váll gépen


-Combhajlító ülve gépen

-Lábtolás Vízszintes

-Súlykinyomó gépen

-Lábnyújtás ülve gépen

-Kitörés helyben


Nagyjából mindig ezeket csinálom , de próbálok új gyakorlatokat berakni , csak félek hogy nem végzem őket szabályosan :(


Na a kérdés hogy ezek után hol rontom el miért nincs váltózás 2 kg feljött ezalatt az 1 hónap alatt kb.. de semmi nem látszik 4 hónapja :( nem tudom hol rontom el ?



#edzés #hatástalan.
2016. febr. 24. 20:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2 kg az egy palack asvanyviz, nem jelent az egvilagon semmit.
2016. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az elején kb. mindentől fejlődsz, mivel eddig nem volt semmilyen terhelés de ez nagyon hamar meg is akad.
2016. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11: Ezt aláírom. De ez alapján azt sem lehet kijelenteni, hogy nincs fejlődés...

Mindemellett az edzésterven ettől függetlenül van mit javítani, ezt elfogadom. De annyira nem rossz, hogy megfelelő kaja mellett ne lehessen vele kezdőként fejlődni!

2016. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Na most látom mennyi válasz jött és jó nagy vitába kezdtetek , na szóval kérdeztétek a korom 15 éves vagyok 62 kg körül 170 cm kb. testzsír százalékom 25 körül van ha jól mértem. És akkor most mit ajánlotok kevesebbet edzek gépel ? Szoktam csinálni gép nélkül is csak nem mindent írtam bele kitörés guggolást is .Nem tudom akkor még mit tudnék csinálni. Konkrét válaszokat írhatnátok melyik gyakorlatokból állítsak össze egy új edzéstervet.. kajám nem jó ? Szénhidrát kevés akkor emelek rajta nem kell rögtön lesz@rozni mindent. Gondolom ti se tudtátok belőni elsőre pontosan miből hány g kell ..
2016. febr. 25. 18:59
 15/22 anonim ***** válasza:

#9: minden izomcsoportra csinál legalább 2 nagy súlyos alap gyakorlatot. Akkor mi bajod van az alap gyakorlatokkal? Valamint mi bajod van a szuperszettel? Belehal, megbüntetik, kicsapják a teremből? ... Senki se írta, hogy szaggassa szét magát, lehet ésszel is csinálni. Tudod mivel fogja szétszaggatni magát? 15 évesen a felhúzással, meg guggolással, mert 90% hogy szarul fogja csinálni... Ennyit a jó tanácsaidról. Cica. :)


Kérdező, 15 évesen ne csinálj felhúzást, guggolást is max. saját testsúllyal, de még döntött t. evezést sem csinálnék. Pont azt a 3-mat amit itt hiányolnak a cicák. Menjen helyette gépes evezés, vagy/és fűrészelés, felhúzás helyett meg hiperhajlítás.

Vállnál vedd előre a nyomóm gyakorlatokat. Lábnál kezdj lábtolóval, utána kitörés, majd a többi.

Szokás mondani, hogy előbb tömegelni kéne, majd utána egy bizonyos tömeggel diétázni. De a 25% testzsír elég magas, ebben az esetben én még jobban lecsökkenteném a szénhidrátot. 2 étkezésből vedd ki a rizst vagy kenyeret, menjen helyette zöldség. 2-3 hét múlva még egy kajálásból kiveszed, 2-3 hét múlva elkezdesz tömeget felpakolni normális minőségű szénhidrátokat fogyasztva. Így 15-18% tzs-ről kezdesz tömegelni 4-6 hét múlva, kezdésnek jó. De még izmosodni is fogsz közben.

2016. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szoktam csinálni a kitöréseket is, guggolást is kezembe lévő tárcsával , de ennyi kiakarom próbálni nyakamba a súllyal , de amúgy nem biztos az a 25 % ja és az első 3 hónapba ép ez az hogy próbáltam levinni..64 körül voltam lefogytam 59 re. és most kezdtem egy hónapja a tömegelést.
2016. febr. 25. 21:19
 17/22 anonim ***** válasza:
Egy kezdőnek tök fölösleges szuperszettekkel próbálkozni mert egyszerűen nincs olyan szinten, nem is birná. Látszik, hogy te is komoly szintem lehetsz okostojás. Nem muszáj mázsákkal felhúznia, egyébiránt eddig nem tudtuk azt sem hogy 15 éves kisfiúról van szó. Lehet kiegészítő gyakorlatokat is alkalmazni de alapvetően az alapgyakorlatokra kell épiteni és fölösleges 3 gyakorlatnál többef végeznie még a nagy izomcsoportoknál is, főleg mivel még full kezdő. De okoskodjatok én full leszarom ha megakad fél év után a gyerek.
2016. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Alapgyakorlatok nelkul nincs rendes fejlodes. Amig nem tud valaki 150kg-al guggolni semmilyen csigas hajlito-feszito, labtolo, hack gep stb kozelebe se engednem.
2016. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Fogjátok már fel, hogy fiatal. Fenének csinálna felhúzást, meg 150kg guggolást 15 évesen. Tisztában vagyok vele, hogy a 2 legjobb gyakorlat mindenféle erősportban. De nem hobbi szinten, 15 évesen. Nem kell, nyugodtan mehet a lábtoló, kitörés.

Lehet, hogy te leszarod, ha fél év múlva sem fejlődik, de ő 15 év múlva nem fogja leszarni, ha 170cm marad, szar derékkal. Csak mert 15 éves korában pár gyökér a felhúzást meg guggolást majmolta névtelenül, online...

2016. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te esküszöm retardált vagy. Ki mondta, hogy gugoljon 150 kilóval te idióta? 40kg-mal nem lehet szerinted gugolni? Neked csak a felhúzás alapgyakorlat?Gyökér
2016. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!