Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves fiú vagyok, hogyan...

14 éves fiú vagyok, hogyan kezdjek edzeni? (izmosodni akarok)

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Akik lepontoztak biztos 14-15 éves nyikhaj nagy kemény gyerekwk akik már most emelgetik az 5 kilós súlyokat a terembe aztán utána beáll a tükör elé majd lefényképezi a csiga testét és felrakja a netre hogy ő már mekkora férfiállat. Semmi baj azzal ha egy fiú ennyi idősen vékony. Nem most kell elkezdeni izmosodni. Sajnos manapság az van hogy aki nem jár kondiba az nem is ember. Aztán majd mehettek az ortopédiára 35 évesen. Ja és a tömegnövelőt el ne felejtsétek ám!
2016. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11-es na mert az normális baz*, hogy már most nyolcadikba füveznek az osztálytársaim? Meg mennek inni, cigizni, buliba meg mit tudom én azok 35 évig elélnek szerinted? Olyan se%ghülye vagy.

Azt mondod, hogy "az nem ember aki nem jár terembe". Ezt most úgy értetted, hogy ez a fiataloknak a menő. Márpedig leginkább egyáltalán nem az a "menő".

Bár nyilván vannak a kis bu*ikák akik csak egóznak a teremben meg mit tudom én.(de ez nem hinném, hogy 14 éveseknél van)

DE mostanában nem az a nem ember aki nem jár a terembe, hanem inkább akik nem szívnak, nem isznak... a nagy mencikék szemében.

Én azt tartom csodának, hogy egy velem korú gyerek le megy edzeni. És nyilván ésszel kell csinálni a dolgokat.

Akkor nem hinném, hogy 35 évesen ortopédiára fogok én is járni.

2016. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11: miért ne csinálhatná? Ha ésszel csinálja nem lesz baja, szabályos gyakorlatok és semmi baj. Én is 14 évesen kezdtem box után és hidd el nem 5 kg os biszem b*szom tükörben fényképezkedés megy most sem.
2016. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Cortez70 ***** válasza:
100%
11, te idióta vagy. Simán kezdheti valaki 14-15 évesen. Én is 15 évesen kezdtem, 30 éve edzem kihagyás nélkül és semmi bajom kisgyerek. Szóval nem kellene itt okoskodni ha nem értesz hozzá.
2016. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14 évesen is el lehet kezdeni ésszel. De a komoly edzések szerintem várhatnak 17-18 éves korig, de inkább 20. Most inkább meg kell alapozni a dolgokat, mintsem a mélybe ugrani. Neked még elég a Fegyencedzés, esetleg otthonra kérsz 2 súlyzót, meg egy húzódzkodót. Ez nem nagy pénz, ahhoz képest amibe egy jobb terem havi bérlete kerül. És még annyit hozzátennék, hogy ez nem a szegények sportja. Tehát ha komolyan akarod később űzni, ahhoz komoly anyagi háttér kell.
2016. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Ne cigizz, ne piálj, ne bulizz, ne vegyél fölösleges ruhákat, telefont. Csak a rendes kajára költs. Ha így sem marad pénz a bérletre, részvétem. "


Anthony nem akarok kötkedni, de egy 14 évesnek aligha van saját pénze. Max. zsebpénz, de az se négy vagy öt számjegyű.

Legalábbis nekem még ilyenkor anyám finanszírozta az evést meg a ruhát.

2016. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért rohangál minden gyerek új telefonnal, meg azért tudja az iskolai büféből megvenni többszörös áron a szar kaját, mert nincs pénz?
2016. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Iskolai büfébe kap mondjuk 500 Forintot, a telefonokat meg egyéb szarságokat megveszi az anyja, legfeljebb a pénzt odaadja neki és ő megy el a kereskedésbe. Meg aztán abból a büfépénzből nagyon minőségi kaját lehet kihozni. Ha szuper szűkösen akarod megoldani, akkor is kell szerintem egy napra 1000 Forint, hogy testépítő kaját egyél. A kis 250 Forintos melegszendvicset meg szintén a hajára kenheti. Jobban jár ha vesz zsemlét meg parizert és azt megeszi. Meg sok szülő úgy van vele, hogy egyen a büféből vagy vigyen szendvicset, de ne egye a gyúrós kaját meg a port a gyerek. Napi fél kiló csirke se kis pénz, ha úgy nézzek még akkor is ez a legjobb és legelérhetőbb állati fehérjeforrás. Persze a rizs olcsó. De még akkor nem evett sok zöldséget sem, mi meg kéne. Jó egyen brokkolit. Így van csirke, rizs, brokkoli, esetleg eszik zabot meg nyom magába vitamint. Ezt egy 14 éves gyerek szerintem szarrá unja. Jó persze, ott a tojás. Az olcsó. Azt eheti, meg valami változatosság kerül bele. De még így sem valami olcsó. Meg egy idő után ráun. Plusz nem olcsó. A szülőnek egyszerűbb a menzakaja+szendvics+estére keres valamit a hűtőben, mint szponzorálni a gyerek gyúrós életmódját.
2016. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jó, nem vitatkozom. De arra emlékszem, hogy 9.-ben valahogy tudtak cigire meg bulizásra pénzt szerezni, meg arra, hogy az anyjuk szendvicse helyett, amit a kukába bsztak ki, elmentek a mekdonálcba, pedig nem volt keresetük. Arra van pénz, amire akarsz költeni, persze bizonyos keretek közt. Nem kell naivnak lenni.
2016. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez is igaz.
2016. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!