Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék változtatni az...

Szeretnék változtatni az életemen. Hogyan kezdjek neki és hogyan jussak el a kitűzött célokig?

Figyelt kérdés

Jelenleg dohányzom, szeretnék leszokni, de sajnos nem tudok. Volt egy időszak amikor x ideig sikerült abbahagynom, akkor többet ettem. Nagyon sovány vagyok, tehát ezen is akarok változtatni. Sokszor fáradtnak érzem magam, nincs kedvem semmihez.

(Rendeltem vitamint, fehérjét, szénhidrátot edzéshez, itthon vannak súlyzóim, de nem tudom rávenni magam, hogy csináljam, ritkán edzek, akkor sokkal jobban érzem magam).

Ezenkívül művelődni is szeretnék, tehát nem csak testileg, de szellemileg is fejlődnék.


2016. jún. 17. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valamin változtatni akarsz, de mégsem tudsz, akkor nem is akarod igazán.


Mellesleg, ha leteszed a cigit és többet eszel, azzal semmi gond nincsen, hiszen szerencsére amúgy is sovány vagy - csak figyelj arra, hogy minőségi tápanyag legyen, és máris mehet a tömegelés.

2016. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

14 évet dohányoztam, kék és barna sophianet szerettem, az utolsó 4 évben átlag napi 2 dobozzal szívtam, de bulis napon, volt több is, mikor elhatároztam, hogy leszokok aznap nem kamuzok, 4 dobozzal ment el...

Sok próbálkozás az önsanyargatástól a tapaszon rágón ecigin keresztül végül Allen Carr rövid úton leszokni a dohányzásról könyve meghallgatásával hangoskönyvben sikerült letennem végleg ennek 5 éve.

2016. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ezt akarni kell. Azt pedig csak te tudod megtenni, senki más nem fogja helyetted.
2016. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, rosszul írtam, ha edzek, akkor sokkal jobban érzem magam. Allen Carr könyvével 10 hónapra szoktam le, de utána vissza. Aztán újból elolvastam, de akkor nem segített.
2016. jún. 17. 21:03
 5/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Akkor eddzél..
2016. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért mert Allan Carr könyve is csak annak segíthet, aki le akar szokni, ha te dohányozni akarsz, akkor senki nem tud segíteni...

Egyébként meg, ha már 10 hónapot kibírtál, miért nem vettél egy elektromos cigit cigi helyett? Megadja az élményt, mégse kátrányt szívsz... Nem csökkenti a tüdő kapacításod, nem vagy tőle oxigén hiányos állapotban...

2016. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!