Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szenhidrat mennyiség változt...

A szenhidrat mennyiség változtatása, "ingadozasa" mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

3 napig kb 30 gramm

És utána 1 napig pedig akár 3x annyi,utána megint 3 napig kevés és 1 nap sok

Persze zab esetleg rizzsel tolnam meg a szénhidrátot



2017. febr. 8. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de akkor inkább ár 1 nap magas 2 nap alacsony és niylván magas napon van edzés. Persze ha csak heti 2x van edzés akkor ez is ok.
2017. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Napi 250gramm alatt meg is pusztulnék...
2017. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Más meg ketogénezik, oszt?
2017. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es

Ha valamit nagyon akarsz akkor eldozatot hozol érte

Ha nem hozol áldozatot nem is akarod igazán,erről ennyit

2017. febr. 8. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meghoztam az áldozatot... te meg feltételezem azért akarod hintáztatni ach-t mert nem fogysz és éppen ettől reméled a csodát.
2017. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen mert az étkezésem rendben van és az edzések is rendben vannak

Azt mondta hogy kellene fogynom ilyen étkezés mellett ,de ha mégsem akkor próbáljam meg ezt a lehetőséget

2017. febr. 8. 14:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint az edző mondta
2017. febr. 8. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:

#2: 250 grammtól igen rosszul lennék, 100 is sok. Ez egyéni.


Kérdező, sokaknak bejön az ilyesmi, próbáld ki. Nincs mögötte fix tudomány, miszerint ez csodákat tesz, mivel nem is, egyszerűen van, akinek jobb így, van, akinek természetesen kizárt dolog a 90 gramm, mert neki 300 kell, különben átmegy zombiva, az enerváltabb fajtából.


Rendes étrenddel s kalóriakerettel igenis fogynod kéne, a hintáztatás olyan egetverő nagy változást nem képes hozni.


Nekem merő kényelemből van hétvégén hintáztatva (már csak a zöldségek miatt is... de a kalóriaemelés is jól jöhet), eléggé durva is lenne, ha 2-3 nap ketogén után máris elrontanám az egészet.

De nem hiszek benne, hogy hatalmas különbséget jelent.

2017. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h hatalmas változást tesz ,csak hátha segít elindítani a folyamatot
2017. febr. 8. 15:51
 10/11 devil_inangel válasza:

Azért szeretik ezt a módszert használni, mert folyamatosan "megleped" a szervezetedet. A diéták többsége azért fuccsol be, mert a szervezet hozzászokik ahhoz az x mennyiségű szénhidráthoz,kalóriához amit beviszel, ezért érdemes változtatni rajta időnként.

Én nem biztos hogy így csinálnám, jobban el tudom képzelni úgy, hogy egy magas nap, egy-két nullás, és közepes napok. De úgy variálod ahogy szeretnéd! :) sok sikert

2017. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!