Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már 2,5 hete tartottam a...

Már 2,5 hete tartottam a diétát, ezalatt szépen fogytam is kb 3-4 kg-ot. De a tegnapi nap folyamán kb 5000 kalória lecsúszott. Ezzel mennyi zsír jöhetett fel? Kárba veszett a 2,5 hét munkája? Vagy ezzel még semmit nem rontottam el?

Figyelt kérdés
Mai nappal természetesen visszaállok a diétára.

2017. febr. 13. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy anyagcsere gyorsításnak jó volt?
2017. febr. 13. 08:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kajálástól nem leszel egészséges, ahogy egy egészségtelentől sem leszel egészségtelen. Ne parázz, folytasd a munkát. :)
2017. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ha úgy kiéheztél a diétádtól, hogy 5000kcal csak úgy lecsúszott... akkor lehet nem valami jó a diétád.
2017. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-4kg túl sok.. 4kilót egy hónap alatt kéne fogyni, valszeg ezért volt a falásroham is. én is igy jártam első szálkásitásomkor, heti 0.5-1kg közt jó a súlyvesztés
2017. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor egyből vissza is jönnek a kilók?
2017. febr. 13. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jönnek vissza,ne parázz nem sok 5000 kcal annyira.
2017. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számolj, max. fél kilót hízhattál (ami nem tuti, lehet, hogy nem hasznosult olyan jól, begyorsult tőle az anyagcseréd...etc. pl. én sosem hízom, ha hetekig +1000 kcalt eszem a szükségeshez képest, ilyen is van). Persze nem tudom, mennyit fogytál zsírból, így arányaiban mennyit ronthatott max...
2017. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azon azért elgondolkodnék, hogy mi miatt volt ez.

Koplalsz és kiéheztél? Hedonizmus vagy rebellis viselkedés?


Sok ok lehet, de nekem az az aggasztó, hogy utólag parázol. Én is el tudok szállni elég érdeseken, de tudatomnál vagyok végig. Ha igazán nem akarom ezt és zavar, akkor nem teszem.

Jó étrendnél nem illik, hogy elég nyomós okod legyen az ilyesmire, már úgy értem, pokoli éhség, tápanyaghiány... Mert ha neked 2 hetente van egy zabálós napod s neked ez jó, az a te dolgod.

2017. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!